Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 139

07 Lis

Pierwsze spotkanie Konwentu Profesorów na Wydziale Zarządzania

W dniu 6 listopada 2019 r. na Wydziale Zarządzania odbyło się pierwsze (organizacyjne) spotkanie Konwentu Profesorów.
07 Lis

Startup Weekend Rzeszów #5

W dniach 22-24 listopada odbędzie się największa startupowa impreza na Podkarpaciu adresowana do młodych, otwartych i kreatywnych ludzi.

06 Lis

Wykład otwarty na Wydziale Zarządzania

W dniu 5 listopada 2019 r. na Wydziale Zarządzania odbył się wykład otwarty na temat wpływu zarządzania stawkami handlingowymi na finanse w przedsiębiorstwie.
06 Lis

Odznaczenia państwowe dla pracowników Uczelni

Prezydent RP odznaczył pracowników Politechniki Rzeszowskiej Medalami za Długoletnią Służbę za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

05 Lis

Tytuł naukowy dla pracownika Politechniki Rzeszowskiej - Profesor Anna...

Prof. Anna Kucaba-Piętal, Kierownik Zakładu Mechaniki Płynów i Aerodynamiki na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa, która otrzymała tytuł profesora nauk inżynieryjno–technicznych.
04 Lis

Dodatkowe punkty przyjęć wniosków o stypendia

Na WCh, WBMiL, WZ oraz WBIŚiA zostały uruchomione dodatkowe punkty, w których można składać wnioski o stypendia.

04 Lis

Seminarium dotyczące technik pomiarowych i symulacyjnych firmy Siemens

Seminarium odbędzie się 5 listopada 2019 r. (wtorek) w godz. 14:30 - 16:30 na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa, sala L-125.

Zaproszenie na wykład otwarty na Wydziale Zarządzania

W dniu 5 listopada 2019 r. o godz. 9.00 w sali S1 rozpocznie się wykład otwarty na temat wpływu zarządzania stawkami handlingowymi na finanse w przedsiębiorstwie.