Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 143

21 Paź

Noc Odkrywców – V Nocne Spotkania z Nauką

Wydarzenie przyciągnęło ponad 5 tys. miłośników wiedzy oraz młodych adeptów badań naukowych.
21 Paź

Ewaluacja działalności naukowej w ramach Ustawy 2.0 - spotkania informacyjne

Celem spotkań odbywanych na wydziałach jest omówienie zasad ewaluacji działalności naukowej.

18 Paź

"Zło dobrem zwyciężaj – tak żyłem". Konferencja naukowa poświęcona bł....

Konferencja "Zło dobrem zwyciężaj – tak żyłem" miała na celu upamiętnienie 35 rocznicy męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki.
18 Paź

Trwa nabór do Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej po raz kolejny ogłasza nabór dla osób, które chcą rozwijać swój talent muzyczny.

17 Paź

Spotkanie informacyjne ProtoLab Podkarpackiego Centrum Innowacji

Podczas spotkania przedstawiano działalność PCI, a w szczególności możliwości korzystania przez studentów z pracowni ProtoLab oraz z oferty warsztatów i szkoleń.
16 Paź

Nowy numer "Gazety Politechniki" już dostępny

W numerze prezentujemy artykuły poświęcone m.in. pokazom lotniczym, które odbyły się na terenie OKL-u w Jasionce, sylwetce prof. Tomasza Siwowskiego czy nominacjom dziekańskim.

16 Paź

Zaproszenie na odczyt prof. Vicentiu Radulescu

Spotkanie odbędzie się w dniu 18 października 2019 roku o godz. 18:00 w sali 112 w budynku L-27 w ramach uroczystego seminarium Katedry Analizy Nieliniowej na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej.
15 Paź

Legia Akademicka – spotkanie informacyjne

18 października 2019 r. o godzinie 10:00 w sali S-1 (budynek Wydziału Zarządzania) odbędzie się spotkanie informacyjne przedstawicieli MON ze studentami uczelni publicznych, jak i niepublicznych.