Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 137

19 Lis

Międzynarodowy Dzień Studenta w Politechnice Rzeszowskiej

19 listopada br. w ramach Międzynarodowego Dnia Studenta odbyła się debata władz Politechniki Rzeszowskiej ze studentami, która była jednym z elementów obchodów tego święta.
19 Lis

Stypendia Ministra Nauki dla wybitnych młodych naukowców

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczył ponad 40 mln zł na stypendia naukowe dla wybitnych młodych naukowców. Wśród nich są dr hab. inż. Gaweł Żyła i dr hab.inż. Katarzyna Pietrucha-Urbanik.

18 Lis

Konferencja dotyczącą zagrożeń i wyzwań bezpieczeństwa świata

W dniach 25–26 listopada 2019 r. w Politechnice Rzeszowskiej (budynek S) odbędzie się III Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Zagrożenia i wyzwania bezpieczeństwa współczesnego świata".
18 Lis

Seminarium naukowe. Metody przyrostowe w Industry 4.0

Inicjatorem oraz orędownikiem prowadzenia badań związanych z rozwojem metod przyrostowych w Politechnice Rzeszowskiej jest prof. dr hab. inż. Grzegorz Budzik.

Zmarł mgr inż. Piotr Walewski

Rodzinie Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają Rektor, Senat oraz Społeczność Akademicka Politechniki Rzeszowskiej

Spotkanie z Konsulem USA w Politechnice Rzeszowskiej

W dniu 18 listopada br. odbędzie się spotkanie informacyjne na temat wyjazdów studenckich do USA - Work &Travel USA.

Konferencja INNOWACJE-POMIARY-AKREDYTACJE

W konferencji uczestniczyło ponad 100 osób reprezentujących podkarpackie uczelnie, laboratoria, firmy, urzędy administracji państwowej i samorząd województwa.
13 Lis

Studentki Politechniki Rzeszowskiej laureatkami Międzynarodowego Konkursu...

Laureatki zdobyły trzy miejsca w konkursie CONCURSO INTERNACIONAL de fotografía en LUZ ARTIFICIAL organizowanym przez Universitat Politècnica de Catalunya BarcelonaTech (UPC) oraz magazyn iCandela.