Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 153

16 Lip

Absolwenci Politechniki Rzeszowskiej zarabiają najlepiej w regionie

Politechnika Rzeszowska wypadła najlepiej na Podkarpaciu wśród absolwentów, którzy ukończyli studia w 2017 r. Najwyższe zarobki dotyczą kierunków ścisłych i technicznych.
15 Lip

Impresje muzyczne z Prewezy

- Nasz występ spotkał się z entuzjazmem publiczności. Podkreślano wysoki poziom artystyczny, energię sceniczną i zgranie zespołu a także piękne, akademickie stroje – relacjonuje Lidia Chalińska.

12 Lip

Prof. Tomasz Siwowski otrzymał nominację profesorską

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył nominacje profesorskie nauczycielom akademickim oraz pracownikom nauki i sztuki.
11 Lip

Politechnika Rzeszowska koordynuje systemy Airbusa

Na terenie OKL-u w Jasionce finalizowany jest pierwszy etap integracji systemu automatycznego startu i lądowania – ATOL oraz systemu automatycznego kołowania samolotów bezzałogowych typu MALE.

11 Lip

Trwa nabór do Klubu Seniora

Klub Seniora, zlokalizowany w budynku "J" Politechniki Rzeszowskiej, prowadzi nabór osób w wieku 60+.
10 Lip

Sukces Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej na festiwalu w Prewezie

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej zdobył wyróżnienie na 37. Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym w Prewezie w Grecji. Zespół rywalizował z 20 chórami z całego świata.

09 Lip

350 000 zł na modernizację Studenckiego Centrum Kultury i Nauki Politechniki...

9 lipca w Urzędzie Marszałkowskim podpisana została umowa przekazania środków finansowych na rozbudowę Studenckiego Centrum Kultury i Nauki PRz.
08 Lip

Centralne Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia Aeroklubu Polskiego

W piątek w Ośrodku Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej odbyła się konferencja prasowa dotycząca pokazów lotniczych z okazji 100-lecia Aeroklubu Polskiego.