Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 151

12 Sie

Spotkanie Inspire Rzeszów Toastmasters

Spotkanie "Wiedza oraz informacja. Sposoby pozyskania" odbędzie się 13 sierpnia o godz. 18:15 w Politechnice Rzeszowskiej przy ul. Powstańców Warszawy 12.
08 Sie

Wystartowała XX edycja konkursu Innowator Podkarpacia 2019

Konkurs adresowany jest do mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, które odniosły sukcesy w opracowywaniu lub wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, produktów, usług czy technologii.

07 Sie

Zgłoś się do EDC Hackathon 2019 Drones

11 października 2019 r. podczas 10. Nocy w Instytucie Lotnictwa w Warszawie odbędzie się EDC Hackathon 2019 Drones.
06 Sie

Adapciak PRz – czas zacząć przygodę z Politechniką Rzeszowską już na wakacjach

W tym roku zostanie on zorganizowany w Leśnej Chacie położnej nieopodal malowniczego miasteczka Cieszanów i potrwa od 2 do 8 września br.

05 Sie

MNiSW opublikowało wykaz czasopism naukowych

W wykazie ujęto 30 676 pozycji (czasopism naukowych jest 29 037, a materiałów z konferencji – 1 639). Stanowi to wzrost o ponad 61 proc. w stosunku do wykazu czasopism ogłoszonego w styczniu 2017 r.
02 Sie

„Pokój dla Żaka"

Jak co roku od lipca do końca września Samorząd Studencki prowadzi akcję „Pokój dla Żaka" oferując bezpłatnie pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów.

01 Sie

Sukces kwartalnika „Humanities and Social Sciences”

Czasopismo Wydziału Zarządzania znalazło się na liście 500 czasopism Ministerstwa i Nauki i Szkolnictwa Wyższego. "Humanities and Social Sciences" zostało zweryfikowane na poziomie 20 punktów.
31 Lip

Nowe wydanie "Gazety Politechniki" (6-7/2019)

W numerze zamieszczono obszerną relację z nadzwyczajnego posiedzenia Senatu Politechniki Rzeszowskiej poświęconego nadaniu godności doktora honoris causa naszej uczelni ks. prof. Michałowi Hellerowi.