Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 166

06 Maj

[HARMONOGRAM ROZGRYWEK] Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce siatkowej...

- Organizacja imprezy to duże wyróżnienie dla naszej uczelni, która w konkursie pokonała Kraków, Wrocław, Łódź i Lublin - przyznaje Grzegorz Sowa, prezes KU AZS Politechniki Rzeszowskiej.
03 Maj

[FOTO] Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja z udziałem władz PRz

Politechnikę Rzeszowską reprezentował prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, prorektor ds. współpracy międzynarodowej oraz Andrzej Sowa, kanclerz PRz w asyście przedstawicieli SZPiT POŁONINY.

30 Kwi

Zaproszenie na II Nocny Bieg po Lotnisku EPRJ

Bieg jest adresowany do studentów specjalności „pilotaż” na Politechnice Rzeszowskiej. Trasa biegu będzie wynosić ok. 2 500 m i prowadzić drogami kołowania oraz drogą startową lotniska.
29 Kwi

Politechnika Rzeszowska współpracuje z Fabryką Farb i Lakierów Śnieżka SA

Dzięki porozumieniu studenci uczelni będą mogli m.in. wziąć udział w programie stażowym jednego z największych producentów farb w Europie.

25 Kwi

Pierwsze posiedzenie Rady Uczelni Politechniki Rzeszowskiej

Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski wręczył członkom rady listy gratulacyjne. Członkowie rady dyskutowali nad regulaminem określającym zasady i tryb funkcjonowania rady.
23 Kwi

Studentki Politechniki Rzeszowskiej odwiedziły Uniwersytet w Indiach

- Podróż do Indii była niesamowitą przygodą, która dała nam możliwość poznania odmiennej kultury i nawiązania przyjaźni ze studentami z całego świata - podkreślają studentki Wydziału Chemicznego PRz.

18 Kwi

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych składa rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski.
17 Kwi

New Technology Day

Wydarzenie było adresowane do wszystkich miłośników nowych technologii, branży systemów bezzałogowych czy rozwiązań przyszłości.