Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 257

19 Wrz

Zaproszenie na XXVIII Międzynarodową Konferencję SAKON’17

Katedra Silników Spalinowych i Transportu od 1990 r. organizuje corocznie Międzynarodową Konferencję Naukową SAKON, obejmującą problematykę rozwoju systemów transportowych oraz pojazdów samochodowych.
18 Wrz

Święto Lotnictwa Polskiego w Ustrzykach Dolnych - Ustianowej

Wydarzenie nawiązywało do historii lotnictwa szybowcowego, związanego ze Szkołą Szybowcową w Ustianowej i Wojskowymi Obozami Szybowcowymi z lat międzywojennych.

18 Wrz

Konferencje naukowe organizowane przez Katedrę Technik Wytwarzania i...

W dniach 12-14 września br. odbyły się w Łańcucie dwie konferencje naukowe, a mianowicie XI Szkoła Obróbki Skrawaniem oraz XL Naukowa Szkoła Obróbki Ściernej.
15 Wrz

Festiwal Nauki

Tradycyjnie w tego rodzaju wydarzeniu, które ma na celu popularyzację najważniejszych osiągnięć naukowych i rozbudzenie zainteresowań kierunkami technicznymi, uczestniczy Politechnika Rzeszowska.

15 Wrz

XXI Międzynarodowe Seminarium Metrologów

Celem MSM była wymiana doświadczeń naukowych i dydaktycznych w zakresie metrologii oraz rozwijanie współpracy w tym zakresie pomiędzy uczelniami krajowymi i zagranicznymi.
14 Wrz

Studentka inżynierii medycznej brązową medalistką Pucharu Świata w Lizbonie

Studenci Politechniki Rzeszowskiej Malwina Sala oraz Jakub Tronina należą do kadry narodowej seniorów w akrobatyce sportowej Polskiego Związku Gimnastycznego.

14 Wrz

„W Centrum Politechniki Rzeszowskiej”

Dzisiaj tj. 14 września od godz. 12.10 gościem pierwszej audycji radiowej będzie rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski.
13 Wrz

[FOTO, VIDEO] 12. Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny „OD CELJA DO ŽALCA”

Celem uczestnictwa Zespołu „POŁONINY” w festiwalu było promowanie naszej uczelni i kultury naszego kraju na forum międzynarodowym.