Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 253

12 Paź

Nowy Rok Akademicki na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym w Stalowej Woli

- Politechnika Rzeszowska jest obecna w Stalowej Woli od dwudziestu lat, na stałe wpisała się już w klimat tego przyjaznego studentom miasta - zaznaczył rektor prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski.
11 Paź

Dołącz do „POŁONIN”

Chcesz być częścią blisko 50-cio letniej tradycji oraz historii Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „POŁONINY”?

11 Paź

Konkurs o Nagrodę Pratt & Whitney im. Zbigniewa Grabowskiego

Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Rzeszowski oraz Pratt & Whitney Rzeszów S.A. ogłaszają nabór wniosków w kolejnej edycji konkursu o Nagrodę Pratt & Whitney imienia Zbigniewa Grabowskiego.

Warsztaty Staff Training Week w Rzeszowie

Politechnika Rzeszowska gościła grupę pracowników uczelni zagranicznych, partnerów programu Erasmus+ z Kazachstanu, Ukrainy i Uzbekistanu.

[FOTO] Konferencja Rzeszów Miasto Przyszłości 2017 już za nami

W jaki sposób wykorzystać potencjał kulturowy zgromadzony w historycznych układach urbanistycznych Rzeszowa oraz innych miastach? – na to pytanie starali się odpowiedzieć uczestnicy konferencji.
10 Paź

Na Politechnice Rzeszowskiej rozpoczął działalność Krajowy Klaster Industry 4.0.

Politechnika Rzeszowska została członkiem Klastra Industry 4.0. Jego powstanie pozwoli rozwijać prace badawcze w zakresie inteligentnych fabryk, ale też wdrażać zintegrowane systemy komputerowe.

09 Paź

Prezydent RP i marszałek Sejmu z życzeniami dla Politechniki Rzeszowskiej

Ponad 30 listów gratulacyjnych z życzeniami sukcesów i dalszego rozwoju otrzymała Politechnika Rzeszowska z okazji rozpoczęcia nowego roku akademickiego.
09 Paź

Władze Rektorskie Politechniki Rzeszowskiej o pierwszym roku kadencji

Władze Rektorskie Politechniki Rzeszowskiej przygotowały podsumowanie swojej działalności po pierwszym roku kadencji 2016-2020.