Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 267

06 Lip

Kolejne doktoraty na Politechnice Rzeszowskiej

Na WBMiL odbyły się publiczne obrony z zakresu dyscypliny budowa i eksploatacja maszyn.
06 Lip

EUROAVIA – „Najlepsi z najlepszych! 2.0”

Spośród 103 zgłoszeń minister nauki i szkolnictwa wyższego zatwierdził 63 oferty, które otrzymają dofinansowanie. Znalazł się wśród nich projekt rzeszowskich studentów lotnictwa.

05 Lip

Ruszyła akcja „Pokój dla żaka”

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej po raz kolejny organizuje akcję „Pokój dla żaka” i oferuje bezpłatną pomoc w znalezieniu mieszkań dla studentów.
05 Lip

„Innowacja jest kobietą” – szansa dla innowatorek

Konkurs Fundacji „Kobiety Nauki – Polska Sieć Kobiet Nauki” jest jedną z form promowania przez tę jednostkę osiągnięć kobiet w sektorze naukowo-badawczym.

04 Lip

Konkurs HARMONIA 9

Narodowe Centrum Nauki rozpoczęło przyjmowanie projektów badawczych realizowanych w ramach współpracy międzynarodowej.
04 Lip

Pracownik Politechniki Rzeszowskiej w programie doradczym

Obszar rozwoju, w którym dr inż. Agata Skwarczyńska będzie rozwijać swoje zainteresowania, to „kariera naukowa i akademicka”.

03 Lip

Mechatroniczne urządzenie do rehabilitacji ręki wyróżnione

Wynalazek studenta mechatroniki został zaprezentowany podczas 10. Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2017 w Katowicach.
03 Lip

Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej Plażowej

7 lipca br. o godz. 16.00 Klub Uczelniany AZS PRz organizuje turniej.