Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 28

14 Mar

Wizyta ambasadora Rumunii na Politechnice Rzeszowskiej

Rozmowy obejmowały sprawy związane z mobilnością akademicką z uczelnią partnerską University of Oradea oraz zainicjowaniem nowej współpracy z Transilvania University w mieście Brasov (Rumunia).

Zmarł Zdzisław Sikora

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Zdzisława Sikory.

Ogólnopolski Dzień Inżynierii Materiałowej na PRz – zaproszenie

Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej serdecznie zaprasza Ogólnopolski Dzień Inżynierii Materiałowej – wspólne przedsięwzięcie 15 jednostek naukowych w Polsce.

Politechnika Rzeszowska na XVII Targach Edukacyjnych Edu Salon

Udział w Targach Edukacyjnych Edu Salon był doskonałą okazją do prezentacji oferty edukacyjnej uczniom szkół ponadpodstawowych z województwa podkarpackiego.

09 Mar

3. Grand Prix Polski Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym

Gospodarzem tego sportowego święta tenisa stołowego było Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej.
08 Mar

Kobieca odsłona Politechniki Rzeszowskiej

Od wielu lat kobiety przełamują stereotypy, zwłaszcza w naukach technicznych i ścisłych, kluczowych dla rozwoju nowoczesnych technologii, odnosząc światowe sukcesy.

06 Mar

Zmarł prof. zw. dr hab. inż. Zenon Waszczyszyn, dr hc

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. zw. dr. hab. inż. Zenona Waszczyszyna, dr. hc.
01 Mar

Powstał „kosmiczny inkubator”

Inauguracja inkubatora miała miejsce podczas Dni Przemysłu Kosmicznego.