Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 29

20 Lut

Spotkanie Europejskiej Agencji Kosmicznej z przedstawicielami firm z regionu

Na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa odbyło się spotkanie Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) z przedstawicielami firm zaangażowanych w rozwój technologii kosmicznych na Podkarpaciu.
20 Lut

Zmarł dr inż. Marek Śnieżek

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. inż. Marka Śnieżka.

14 Lut

Zmarł mgr Tadeusz Czułno

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci mgr. Tadeusza Czułno.
13 Lut

Student PRz Vitalii Morskyi nagrodzony w ogólnopolskim konkursie...

Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystej gali w ramach konferencji „Studenci zagraniczni w Polsce”.

10 Lut

Zimowe Spotkanie Szybowników Polskich

Akademicki Ośrodek Szybowcowy Politechniki Rzeszowskiej był gospodarzem tegorocznej edycji Zimowego Spotkania Szybowników Polskich.
08 Lut

Plan Równości Płci Politechniki Rzeszowskiej na lata 2022–2025

Plan Równości Płci Politechniki Rzeszowskiej został wprowadzony przez rektora prof. dr. hab. inż. Piotra Koszelnika zarządzeniem nr 91/2022 z dnia 28 października 2022 r.

08 Lut

Cybersecurity in the digital world – zaproszenie

Pracownicy i studenci Politechniki Rzeszowskiej mogą skorzystać z bezpłatnego kursu „Cybersecurity in the digital world”. Rejestracja potrwa do 12 lutego br.
07 Lut

Warsztaty szkoleniowe pod patronatem firmy Zoller Polska

Warsztaty były przeprowadzone dla studentów drugiego stopnia na kierunku mechanika i budowa maszyn, specjalność programowanie i automatyzacja obróbki.