Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 32

13 Sty

Zmarła Barbara Płonka

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Barbara Płonka.
13 Sty

I Politechniczny Turniej Szachowy Szkół Ponadpodstawowych

W drużynowym turnieju szachowym rozegranym w systemie szwajcarskim rywalizowały 23 drużyny ze szkół średnich z całego Podkarpacia.

11 Sty

Dr inż. Anna Szlachta laureatką konkursu SEP

Celem konkursu jest wyłonienie wyróżniających się nauczycieli, opiekunów i sojuszników młodzieży oraz promowanie ich działalności wśród społeczności elektryków.
05 Sty

Industry Day

Celem spotkań w ramach Industry Day jest m.in. przedstawienie możliwości odbywania praktyk i staży oraz przyszłego zatrudnienia w wiodących firmach regionu.

04 Sty

Stypendia marszałka dla studentów

W gronie stypendystów znaleźli się studenci z sześciu wydziałów Politechniki Rzeszowskiej.
04 Sty

Bezpłatny kurs języka polskiego dla studentów z Ukrainy / безкоштовний курс...

Rozpoczyna się dodatkowy bezpłatny kurs języka polskiego dla Studentów z Ukrainy.

03 Sty

Zmarł dr Władysław Grzebyk

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. Władysława Grzebyka.
02 Sty

VI Konferencja Rektorów na Uniwersytecie w Uppsali

Konferencja jest cyklicznym wydarzeniem, podczas którego rektorzy uczelni uczestniczących w The Baltic University Programme mają okazję do omówienia współpracy i długofalowych kierunków rozwoju BUP.