Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 52

19 Maj

Debiut Politechniki Rzeszowskiej w THE Impact Rankings 2022

W najnowszej edycji Times Higher Education Impact Rankings 2022 Politechnika Rzeszowska została sklasyfikowana w rankingu ogólnym i w 4 indywidualnych Celach Zrównoważonego Rozwoju.
19 Maj

Zaproszenie na spotkanie dla nauczycieli szkół średnich i pracowników firm...

Na spotkaniu zostaną zaprezentowane doświadczenia dotyczące międzynarodowych projektów dydaktycznych realizowanych w programie ERASMUS+.

18 Maj

Dynamiczny rozwój Podkarpackiej Doliny Wodorowej

Politechnika Rzeszowska była gospodarzem Seminarium Naukowo-Technicznego Podkarpackiej Doliny Wodorowej „Projekty wodorowe w województwie podkarpackim”.
17 Maj

Prof. Marek Gosztyła w zespole projektowym rekonstrukcji zamku w Borši

Prof. M. Gosztyła został zaproszony do udziału w opracowywaniu dokumentacji jako konsultant merytoryczny w zakresie konserwacji i restauracji zamku w Borši.

16 Maj

Spotkanie w ramach Politechnicznej Sieci Via Carpatia

Politechnika Rzeszowska, Politechnika Białostocka i Politechnika Lubelska będą realizować zadania w ramach inicjatywy Politechniczna Sieć Via Carpatia.
12 Maj

Politechnika Rzeszowska sygnatariuszem Centrum Innowacji 3W

Celem projektu 3W: woda–wodór–węgiel jest wsparcie świata nauki i biznesu w rozwoju nowoczesnych technologii stosowanych w przemyśle, energetyce i medycynie.

11 Maj

Doktorantka Wydziału Chemicznego wygrała międzynarodowy konkurs CEFIC

Mgr inż. Dominika Czachor-Jadacka została laureatką międzynarodowego konkursu dla studentów i doktorantów z obszaru chemii organizowanego przez Europejską Radę Przemysłu Chemicznego.
10 Maj

Rzeszowskie uczelnie podpisały list intencyjny

List intencyjny podpisano w celu umocnienia pozycji Rzeszowa jako wiodącego ośrodka akademickiego na mapie Polski i Europy.