Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 51

25 Maj

Na Politechnice Rzeszowskiej otwarto Pop-Up Newton Room

Pop-Up Newton Room umożliwi uczniom szkół średnich doświadczyć innowacyjnej metody nauki przez realizowanie zadań związanych z lotnictwem.
24 Maj

Zgromadzenie plenarne Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych

Politechnikę Rzeszowską reprezentował rektor prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik, który przedstawił diagnozę i perspektywy ewaluacji dyscyplin naukowych.

XXII Pokazy z Fizyki

W trzydniowej edycji wydarzenia wzięło udział blisko 3500 dzieci i młodzieży z Podkarpacia.

V Podkarpacka Konferencja Drogowa „Betonowe drogi w Polsce” – zaproszenie

V Podkarpacka Konferencja Drogowa „Betonowe drogi w Polsce” odbędzie się 2 czerwca br. w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej.

Zmarł Roman Czarnosz

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Romana Czarnosza.

Olimpiada Informatyczna KeepItSecure – zaproszenie

Tematyka olimpiady obejmuje szeroko pojętą wiedzę informatyczną, w szczególności cyberbezpieczeństwo.

20 Maj

Pracownicy Politechniki Rzeszowskiej w panelu ekspertów z obszaru IoT, 5G i...

W Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbyła się konferencja „Przełomowe technologie teleinformatyczne” zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Informatyczne.
20 Maj

Inżynier we współczesnym świecie, czyli dni otwarte WBMiL

Uczniowie podkarpackich szkół średnich wzięli udział w Dniach Otwartych Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.