Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 56

28 Mar

Umowa patronacka z Phoenix Contact E-Mobility Sp. z o.o.

Współpraca ma na celu upowszechnienie wśród studentów i absolwentów uczelni wiedzy na temat funkcjonowania podmiotów gospodarczych oraz przekazanie im doświadczeń wynikających z praktyki gospodarczej.
25 Mar

Zaproszenie na Konferencję FedCSIS

Główną misją serii konferencji FedCSIS jest zapewnienie platformy do prezentacji osiągnięć naukowych i dyskusji w obszarze informatyki.

23 Mar

Konkurs "Projekt muralu na budynku J"

Celem konkursu jest promowanie osiągnięć Ignacego Łukasiewicza oraz wybór najlepszych prac inspirowanych życiem Ignacego Łukasiewicza i ich prezentacja w przestrzeni publicznej miasta Rzeszów.
21 Mar

Zmarł Stanisław Bąk

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Stanisława Bąka.

18 Mar

Welcome Day

Politechnika Rzeszowska przywitała kolejną grupę Erasmusów z Belgii, Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Turcji i Litwy.
17 Mar

Gala Podkarpackiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2022

Dyplomy dla najlepszych szkół wręczyli rektor naszej uczelni prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik oraz dyrektor Działu Marketingu Wydawnictwa Edukacyjnego Perspektywy Press Magda Rulska.

16 Mar

Promocja Podkarpacia podczas Expo 2020 w Dubaju

Podczas wystawy Podkarpackie w Dubaju w strefie „Gospodarka, Nauka i Technologia” odbyły się panele dyskusyjne poświęcone m.in. przyszłości lotnictwa.
14 Mar

Spotkanie naukowców w ramach projektu TOUCAN

Liderem międzynarodowego projektu TOUCAN jest Politechnika Rzeszowska, która realizuje go z partnerami z Cypru, Grecji, Portugalii, Turcji i Włoch.