Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 53

09 Maj

27. Rzeszowskie Juwenalia za nami!

Podczas wydarzenia studenci i mieszkańcy Podkarpacia mogli posłuchać gwiazd polskiej sceny muzycznej oraz skorzystać z wielu atrakcji i imprez towarzyszących.
06 Maj

Piknik Nauki EKSPLORACJE – zapowiedź

W sobotę 21 maja br. w okolicach fontanny multimedialnej i rzeszowskiego zamku odbędzie się Piknik Nauki EKSPLORACJE. Współorganizatorem wydarzenia jest Politechnika Rzeszowska.

05 Maj

Koncert wiosenny SZPiT „Połoniny”

Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „Połoniny” rozpoczął sezon koncertem wiosennym z okazji 200. rocznicy urodzin patrona naszej uczelni Ignacego Łukasiewicza.
04 Maj

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja

W czasie uroczystości Politechnikę Rzeszowską reprezentowali prorektor ds. rozwoju i współpracy z otoczeniem prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp oraz kanclerz mgr inż. Andrzej Sowa.

04 Maj

Zaproszenie do udziału w konferencji Lean Learning Academy

Celem konferencji jest prezentacja technologii wspierających Przemysł 4.0, pokazanie praktycznych zastosowań i dyskusja na temat tego, jak te technologie mogą być wkomponowane w procesy edukacyjne.
28 Kwi

Medale „Primus Inter Pares” dla najlepszych absolwentów

Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej przyznała medale „Primus Inter Pares” i nagrody dla najlepszych absolwentów Politechniki Rzeszowskiej w roku akademickim 2020/2021.

27 Kwi

Sukces studentów Wydziału Zarządzania

Studenci z Koła Naukowego Finansów i Zarządzania działającego na Wydziale Zarządzania zajęli 2. miejsce w finale 10. edycji Konkursu FINSIM Liga Akademicka.
25 Kwi

Jubileusz 20-lecia Fundacji Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej

Intencją założycieli Fundacji było zjednoczenie środowiska uczelni i jej otoczenia społeczno-gospodarczego, stworzenie społeczności, dla której ważny jest dalszy rozwój Politechniki Rzeszowskiej.