Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 60

25 Sty

List intencyjny dotyczący organizacji XIV Sesji Szkół im. Ignacego Łukasiewicza

List jest deklaracją współpracy w celu realizacji działań związanych z organizacją XIV Sesji Szkół im. Ignacego Łukasiewicza, która odbędzie się we wrześniu 2022 r. na Politechnice Rzeszowskiej.
24 Sty

Ambasador Wielkiej Brytanii z wizytą na Politechnice

Lotnictwo i kwestie związane z wprowadzaniem niskoemisyjnych źródeł energii to główne obszary potencjalnej współpracy z partnerami z Wielkiej Brytanii.

21 Sty

Drive Innovation – konkurs grantowy dla studentów

Zadanie konkursowe będzie polegać na zaprojektowaniu innowacyjnego rozwiązania dla branży motoryzacyjno-transportowej.
21 Sty

Zaproszenie na koncert kolęd i pastorałek „Połonin”

Koncert kolęd i pastorałek odbędzie się w niedzielę 23 stycznia o godzinie 20:00 w kościele oo. Dominikanów w Rzeszowie.

20 Sty

Przedstawiciele PRz w Prezydium Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Rada Główna Nauki i Szkolnictwa Wyższego jest instytucją przedstawicielską środowiska szkolnictwa wyższego i nauki, współdziałającą z organami władzy publicznej w zakresie polityki naukowej państwa.
19 Sty

Europejski certyfikat jakości KAUT dla Wydziału Chemicznego

Komisja Akredytacyjna Uczelni Technicznych przyznała kierunkowi inżynieria chemiczna i procesowa prowadzonemu na Wydziale Chemicznym europejski certyfikat jakości EUR-ACE® Label.

18 Sty

Porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Mistrzostwa Sportowego Stal w...

W ramach porozumienia uczniowie będą mieli możliwość poszerzania wiedzy z zakresu nauk ścisłych.
17 Sty

Rekrutacja na studia drugiego stopnia

Politechnika Rzeszowska zaprasza na studia drugiego stopnia (magisterskie).