Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 90

01 Mar

Sukces pracownika Wydziału Chemicznego w konkursie SONATA BIS 10

Dr hab. inż. Paweł Chmielarz, prof. PRz został kierownikiem grantu badawczego finansowanego w ramach konkursu SONATA BIS 10.
26 Lut

Władze uczelni czynią starania o ustanowienie roku 2022 rokiem Ignacego...

Jednym z poruszonych tematów była kwestia ustanowienia przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej roku 2022 rokiem Ignacego Łukasiewicza.

26 Lut

62. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

W tym roku olimpiada po raz pierwszy została przeprowadzona przez nowo utworzoną jednostkę na Wydziale Zarządzania –Zakład Zarządzania Projektami i Polityki Bezpieczeństwa.
25 Lut

Politechnika podpisała umowę na przebudowę kolejnego domu studenckiego

Rusza przebudowa kolejnego domu studenckiego. Zmodernizowany „Akapit” zostanie oddany do użytku jeszcze w tym roku.

24 Lut

Studenci Politechniki Rzeszowskiej mogą zostać ambasadorami UE

Europejski Urząd Doboru Kadr zaprasza studentów do udziału w programie „Ambasadorowie Karier UE".
24 Lut

System do analizy i monitoringu jakości powietrza na WBMiL

Laboratorium Ekologii Motoryzacyjnej zostało doposażone w specjalistyczny mobilny system do analizy i monitoringu gazowych i pyłowych zanieczyszczeń powietrza.

23 Lut

PRz Racing Team zaprezentował nowy bolid PMT-03

To już trzeci bolid wyścigowy w warsztacie, którego projekt w zeszłym roku wywalczył dla zespołu drugie miejsce podczas zawodów Formula Student Virtual Event 2020.
22 Lut

Inteligentne specjalizacje tematem międzynarodowej debaty

Międzynarodowa debata samorządowa dotyczyła roli inteligentnych specjalizacji w budowaniu przyszłości regionów oraz nowych tendencji w budżecie UE na lata 2021–2027.