Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 88

23 Mar

Umowa o współpracy z IBG INSTALBUD Sp. z o.o.

W ramach podpisanej umowy strony będą m.in. prowadzić wspólne badania naukowe i prace badawczo-rozwojowe.
22 Mar

Politechnika Rzeszowska na rzecz europejskiej obronności

Politechnika Rzeszowska aktywnie uczestniczy w działaniach Unii Europejskiej związanych z rozwijaniem i doskonaleniem umiejętności ukierunkowanych na obronność i przemysł obronny.

19 Mar

Live ze studentami Politechniki Rzeszowskiej

Zapraszamy na „Live ze studentami Politechniki Rzeszowskiej”, podczas którego maturzyści będą mogli uzyskać informacje dotyczące studiowania na naszej uczelni.
18 Mar

Studentka lotnictwa i kosmonautyki ambasadorką UE z ramienia Politechniki...

Wyjaśnianie zagadnień związanych z Unią Europejską oraz zapoznawanie studentów z kluczowymi osobistościami to niektóre z pomysłów studentki na promowanie możliwości pracy w instytucjach UE.

16 Mar

Seminarium Polskiej Agencji Kosmicznej

Polska Agencja Kosmiczna zaprasza studentów i pracowników Politechniki Rzeszowskiej na seminarium poświęcone tematyce kosmicznej.
15 Mar

Komunikat w sprawie realizacji zajęć dydaktycznych od dnia 16 marca 2021 r.

Komunikat nr 8/2021 Rektora Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza z dnia 15 marca 2021 r. w sprawie realizacji zajęć dydaktycznych od dnia 16 marca 2021 r.

15 Mar

Nabór wniosków do konkursu NCBiR

Rusza nabór wniosków do konkursu na propozycje tematów zamawianych w ramach Strategicznego Programu Badań Naukowych i Prac Rozwojowych GOSPOSTRATEG.
12 Mar

Matura próbna z chemii na Wydziale Chemicznym

Do próbnej matury z chemii organizowanej przez Wydział Chemiczny PRz i Szkołę Chemii Molecool przystąpiło około 3500 uczniów z całej Polski.