Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 13

24 Lis

[FOTO, AUDIO] O innowacyjnym Rzeszowie dyskutowano na Politechnice Rzeszowskiej

24 listopada br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się społeczna akcja „Gazety Wyborczej” – „Pracownia miast”.
22 Lis

[FOTO] Koncertowa sobota na Politechnice Rzeszowskiej. Zagrali Karczmarze

19 listopada br. na Politechnice Rzeszowskiej odbył się koncert jubileuszowy Karczmarzy, związany z dziesięcioleciem istnienia zespołu.

07 Lis

Rektor Politechniki Rzeszowskiej debatował o sytuacji szkolnictwa wyższego

Podkarpacki portal opinii VIP Biznes i Styl zorganizował debatę poświęconą szkolnictwu wyższemu. W debacie wziął udział m.in. prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski.
04 Lis

[AUDIO] Prorektor ds. współpracy międzynarodowej w Akademickim Radiu Centrum

26 października br. gościem audycji „W Centrum Politechniki Rzeszowskiej” emitowanej w Akademickim Radiu Centrum był prof. dr hab. Grzegorz Ostasz – prorektor Politechniki Rzeszowskiej ds. współpracy.

28 Paź

Politechniczni konstruktorzy Legendary IV na „Marsie”

25 października 2016 r. studenci Politechniki Rzeszowskiej uczestniczyli w specjalnym przedpremierowym pokazie nowej serii programu „Mars” w National Geographic Channel.
26 Paź

[AUDIO] Prorektor ds. kształcenia gościem „W Centrum Politechniki Rzeszowskiej”

To był debiut dr. hab. inż. Grzegorza Masłowskiego, prof. PRz w studiu Akademickiego Radia Centrum. Prorektor ds. kształcenia od lat słucha tej rozgłośni.

10 Paź

[FOTO] Inauguracja 66. roku akademickiego na PRz

W piątek 7 października br, Politechnika Rzeszowska uroczyście zainaugurowała 66. rok akademicki swojej działalności.
06 Paź

Wizyta wiceministra sportu i turystyki na Politechnice Rzeszowskiej

5 października 2016 r. na Politechnice Rzeszowskiej gościł Dawid Lasek – wiceminister sportu i turystyki.