Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 8

15 Gru

Ponad tysiąc fanów reklam na Politechnice Rzeszowskiej

Tegoroczna XVII edycja Nocnego Spotkania z Reklamą, zgromadziła ponad tysiąc widzów, a dzięki transmisji online okazję, by zobaczyć najlepsze reklamy na świecie miało ponad 45 tys. osób.
23 Lis

[ROZMOWA] Moje lata w Uczelni układały się szczęśliwie

Rozmowa z prof. dr. hab. inż. LESZKIEM TRYBUSEM, pracownikiem Katedry Informatyki i Automatyki PRz, który 24 listopada 2017 r. otrzyma tytuł Doktora Honoris Causa Politechniki Rzeszowskiej.

20 Lis

I Dzień Bieszczadzki na Politechnice Rzeszowskiej

Były prezentacje produktów regionalnych, spotkania z poetami, fotografami, pokazy rękodzieła i malarstwa. Ogłoszono wyniki powiatowego konkursu na pracę plastyczną, fotografię i piosenkę turystyczną.
23 Paź

Świąteczne Targi Książki w Rzeszowie

Impreza pod hasłem „Czytanie kręci, czytam na okrągło” będzie trwała od godziny 10.00 do 20.00. W targach weźmie udział 26 wydawnictw.

18 Paź

Nabór do Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

- Chór PRz jest dobrym pomysłem na spędzanie wolnego czasu. Daje możliwość rozwijania talentu wokalnego - zachęca Sebastian Sitnik student II roku finansów i rachunkowości PRz.
11 Paź

Dołącz do „POŁONIN”

Chcesz być częścią blisko 50-cio letniej tradycji oraz historii Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „POŁONINY”?

14 Wrz

„W Centrum Politechniki Rzeszowskiej”

Dzisiaj tj. 14 września od godz. 12.10 gościem pierwszej audycji radiowej będzie rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski.
13 Wrz

[FOTO, VIDEO] 12. Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny „OD CELJA DO ŽALCA”

Celem uczestnictwa Zespołu „POŁONINY” w festiwalu było promowanie naszej uczelni i kultury naszego kraju na forum międzynarodowym.