Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 11

16 Sty

Studenci PRz triumfowali na Podkarpackiej Gali Wolontariatu 2016

W sobotę 14 stycznia br. podczas uroczystej IX Podkarpackiej Gali Wolontariatu pięcioro studentów PRz otrzymało tytuł Wolontariusza Podkarpacia 2016.
20 Gru

[AUDIO] JM Rektor PRz składa świąteczne życzenia

Prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski - rektor Politechniki Rzeszowskiej składa świąteczne życzenia.

15 Gru

[FOTO] Świąteczne posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej

15 grudnia br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej.
12 Gru

Reklamy nocą na PRz. Zapraszamy na XVI Nocne Spotkanie z Reklamą

13 grudnia br. na Politechnice Rzeszowskiej już po raz szesnasty zostaną zaprezentowane najlepsze reklamy z całego świata.

08 Gru

Discus CS. Nowy szybowiec Politechniki Rzeszowskiej

Od listopada br. Ośrodek Szkolenia Lotniczego AOS Politechniki Rzeszowskiej w Bezmiechowej ma nowy szybowiec. To wysokowyczynowa konstrukcja Discus CS (b) V generacji.
08 Gru

[AUDIO] Prorektor Mariusz Oleksy w akademickim radiu o biznesie, polimerach,...

Dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz, prorektor ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką, wystąpił w akademickim radiu. Opowiedział o sobie, swoich pasjach, karierze naukowej i biznesie.

06 Gru

[FOTO] Motomikołaje z Politechniki Rzeszowskiej. Studencka akcja charytatywna

4 grudnia studenci z koła naukowego Formuła Student wraz z podkarpackimi motocyklistami odwiedzili dzieci z Domu Dziecka w Łopuszce Małej.
05 Gru

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zapraszają na kiermasz ozdób świątecznych

6, 8 i 10 grudnia br. na uczelni będzie można nabyć unikatowe ozdoby świąteczne wykonane przez studentów Politechniki Rzeszowskiej i w ten sposób włączyć się w coroczną akcję pn. Studenckie Mikołajki.