Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 11

08 Maj

Politechnika Rzeszowska ma swój hymn!

Konkurs na jego tekst trwał od 28 marca do 11 kwietnia br. Nadesłano 20 prac, do wygrania było 1000 złotych.
18 Kwi

[VIDEO] National Geographic z przedpremierowym pokazem na Politechnice...

Politechnika Rzeszowska zaprasza na przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka najnowszej produkcji National Geographic – serii „Geniusz”.

29 Mar

Zapraszamy do występów z chórzystami PRz

Nabór do Chóru Akademickiego PRz
19 Sty

[FOTO] Rektor PRz buduje prestiż Rzeszowa

18 stycznia br. w Filharmonii Podkarpackiej odbyła się uroczystość 663-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa.

16 Sty

[FOTO, VIDEO] Politechnika Rzeszowska zagrała na rzecz WOŚP

15 stycznia br. w Podziemnej Trasie Turystycznej Politechnika Rzeszowska wsparła 25. Finał WOŚP.
16 Sty

Studenci PRz triumfowali na Podkarpackiej Gali Wolontariatu 2016

W sobotę 14 stycznia br. podczas uroczystej IX Podkarpackiej Gali Wolontariatu pięcioro studentów PRz otrzymało tytuł Wolontariusza Podkarpacia 2016.

20 Gru

[AUDIO] JM Rektor PRz składa świąteczne życzenia

Prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski - rektor Politechniki Rzeszowskiej składa świąteczne życzenia.
15 Gru

[FOTO] Świąteczne posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej

15 grudnia br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej.