15 Cze

„POŁONINY” wystąpią na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym „GODEL 2018”

Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „Połoniny” zaprezentuje piękne tańce, muzykę i barwne stroje na scenach Kazimierza Dolnego nad Wisłą, Puław, Baranowa i Wojciechowa.
10 Cze

[FOTO] 9. Dzień Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy

Swoje osiągnięcia zaprezentowało 320 wystawców, w tym 20 kół naukowych Politechniki Rzeszowskiej. Gościem specjalnym wydarzenia był Wiktor Niedzicki, popularyzator nauki, dziennikarz.

28 Maj

Mamy brąz! Brawo drużyno PRz

Reprezentacja Politechniki Rzeszowskiej podczas V Mistrzostw Polski Pracowników Szkół Wyższych w piłce siatkowej wywalczyła III miejsce. Zajęła też I miejsce wśród uczelni technicznych.
22 Maj

Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej na Warszawskich Targach Książki

Uczelniane wydawnictwo zaprezentowało ponad 100 tytułów publikacji naukowych z poszczególnych wydziałów Politechniki Rzeszowskiej.

02 Maj

Zaproszenie na I Turniej Szachowy Politechniki Rzeszowskiej

Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz oraz Klub Uczelniany AZS PRz zapraszają całą społeczność akademicką na I Turniej Szachowy Politechniki Rzeszowskiej. Zawody odbędą się 16 maja w Klubie Plus.
26 Lut

Zgrupowanie Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

Podczas trzydniowych prób z emisji głosu i nowego repertuaru, chór akademicki pod batutą mgr Lidii Chalińskiej świętował swoje pierwsze urodziny.

20 Lut

Koncert „Niezłomni Wojownicy Rzeczypospolitej” na PRz

Koncert odbędzie się z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych oraz rocznicy śmierci płk. Łukasza Cieplińskiego.
12 Lut

Studentki Politechniki Rzeszowskiej nagrodzone na X Podkarpackiej Gali...

Joanna Paterak i Magdalena Jurasz studentki Politechniki Rzeszowskiej otrzymały tytuł Wolontariusza Podkarpacia 2017.