Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 6

04 Lip

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej wyróżniony

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej otrzymał wyróżnienie na V Ogólnopolskim Przeglądzie Chórów Akademickich Święty Krzyż 2018 w Kielcach.
25 Cze

Zapraszamy na koncert „Premiery i Debiuty"

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej „Promotor” zaprasza na koncert „Premiery i Debiuty", który odbędzie się 25 czerwca w auli V-1 Politechniki Rzeszowskiej o godz. 18:00.

22 Cze

[FOTO] Tanecznym krokiem przez wakacje - spektakl baletowy na PRz

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się przedstawienie „Tanecznym krokiem przez wakacje” podsumowujące osiągnięcia artystyczne tancerzy Studia Baletowego Laili Arifuliny i zespołu Exercise.
19 Cze

Spektakl Studia Baletowego Laili Arifuliny i zespołu Exercise na PRz

Na przedstawienie 21 czerwca o godz. 18:00 do auli V-1 zapraszamy całą społeczność akademicką naszej uczelni oraz rodziny młodych tancerek.

15 Cze

„POŁONINY” wystąpią na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym „GODEL 2018”

Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „Połoniny” zaprezentuje piękne tańce, muzykę i barwne stroje na scenach Kazimierza Dolnego nad Wisłą, Puław, Baranowa i Wojciechowa.
10 Cze

[FOTO] 9. Dzień Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy

Swoje osiągnięcia zaprezentowało 320 wystawców, w tym 20 kół naukowych Politechniki Rzeszowskiej. Gościem specjalnym wydarzenia był Wiktor Niedzicki, popularyzator nauki, dziennikarz.

28 Maj

Mamy brąz! Brawo drużyno PRz

Reprezentacja Politechniki Rzeszowskiej podczas V Mistrzostw Polski Pracowników Szkół Wyższych w piłce siatkowej wywalczyła III miejsce. Zajęła też I miejsce wśród uczelni technicznych.
22 Maj

Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej na Warszawskich Targach Książki

Uczelniane wydawnictwo zaprezentowało ponad 100 tytułów publikacji naukowych z poszczególnych wydziałów Politechniki Rzeszowskiej.