29 Mar

Zapraszamy do występów z chórzystami PRz

Nabór do Chóru Akademickiego PRz
19 Sty

[FOTO] Rektor PRz buduje prestiż Rzeszowa

18 stycznia br. w Filharmonii Podkarpackiej odbyła się uroczystość 663-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa.

16 Sty

[FOTO, VIDEO] Politechnika Rzeszowska zagrała na rzecz WOŚP

15 stycznia br. w Podziemnej Trasie Turystycznej Politechnika Rzeszowska wsparła 25. Finał WOŚP.
16 Sty

Studenci PRz triumfowali na Podkarpackiej Gali Wolontariatu 2016

W sobotę 14 stycznia br. podczas uroczystej IX Podkarpackiej Gali Wolontariatu pięcioro studentów PRz otrzymało tytuł Wolontariusza Podkarpacia 2016.

20 Gru

[AUDIO] JM Rektor PRz składa świąteczne życzenia

Prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski - rektor Politechniki Rzeszowskiej składa świąteczne życzenia.
15 Gru

[FOTO] Świąteczne posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej

15 grudnia br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej.

12 Gru

Reklamy nocą na PRz. Zapraszamy na XVI Nocne Spotkanie z Reklamą

13 grudnia br. na Politechnice Rzeszowskiej już po raz szesnasty zostaną zaprezentowane najlepsze reklamy z całego świata.
08 Gru

Discus CS. Nowy szybowiec Politechniki Rzeszowskiej

Od listopada br. Ośrodek Szkolenia Lotniczego AOS Politechniki Rzeszowskiej w Bezmiechowej ma nowy szybowiec. To wysokowyczynowa konstrukcja Discus CS (b) V generacji.