Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 52

20 Sty

[VIDEO] PRz współpracuje z G2A.COM

20 stycznia br. w Sali Senatu PRz rektor prof. Tadeusz Markowski i prezes G2A.COM Bartosz Skwarczek podpisali list intencyjny.
17 Sty

Zaproszenie na konferencję : RZESZÓW MIASTO PRZYSZŁOŚCI – RMP 2017

Konferencja naukowa organizowana w ramach 50-lecia Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej.

11 Sty

[FOTO] Rektor PRz otworzył XLIII Olimpiadę Wiedzy Technicznej

11 stycznia br. w auli PRz odbył się II etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy Technicznej.
10 Sty

[FOTO] XIX regionalne zawody Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej...

10 stycznia br. o godz. 9.45 na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki PRz rozpoczęły się XIX regionalne zawody Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”.

10 Sty

Stypendia ministra dla wybitnych studentów PRz

10 stycznia br. pięciorgu studentom PRz zostały przyznane stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2016/2017.
09 Sty

FameLab Poland 2017 szansą na popularyzację nauki

FameLab jest międzynarodowym konkursem, który od 2004 roku motywuje naukowców do promowania prowadzonych prac badawczych. Organizują go Centrum Nauki Kopernik i British Council.

05 Sty

Patronat honorowy PRz nad Zespołem Szkół nr 2 w Łańcucie

04 stycznia br. rektor PRz prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski i dyrektor ZS nr 2 w Łańcucie mgr inż. Bogusław Blajer podpisali porozumienie o współpracy.
29 Gru

Lubimy to Biuro Karier Politechniki Rzeszowskiej

Uczelniane Biuro Karier ma swój oficjalny fanpage na facebook.com, ale to nie wszystko. Na stronie jednostki można znaleźć m.in oferty pracy, stażów, praktyk, programów stypendialnych.