Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 55

01 Gru

Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa kształci nowocześnie. EuroSymbol 2016

„Monitor Rynkowy” i „Monitor Biznesu” doceniły Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa. Redakcje pism przyznały wydziałowi EuroSymbol w kategorii Nowoczesne Kształcenie.
30 Lis

Czy powstanie fotowoltaiczne okno? Spotkanie prorektora PRz

Prorektor ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką zorganizował spotkanie z prezesami firm ML System, Bertrand i Grantera. Omówiano szczegóły współpracy przy projekcie innowacyjnego okna.

28 Lis

Polska Nagroda Innowacyjności 2016 dla Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa

Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej otrzymał Polską Nagrodę Innowacyjności 2016.
25 Lis

[VIDEO] Connected cars i inne nowinki technologiczne na rzeszowskim ITAD 2016

24 listopada br. na Politechnice Rzeszowskiej po raz jedenasty odbyła się konferencja IT Academic Day (ITAD).

24 Lis

Uczelnia pomoże studentom podnieść kwalifikacje zawodowe. Projekt PO WER na PRz

Trzy wydziały Politechniki Rzeszowskiej uzyskały fundusze na podniesienie kompetencji studentów w kluczowych dziedzinach gospodarki.
23 Lis

Wielki Test Języka Angielskiego

20.11.2016 r. na Politechnice Rzeszowskiej odbył się Wielki Test Języka Angielskiego, organizowany przez Studium Języków Obcych.

22 Lis

Będzie nowa droga kołowania w Ośrodku Kształcenia Lotniczego

22 listopada br Politechnika Rzeszowska zawarła z Miejskim Przedsiębiorstwem Dróg i Mostów umowę na budowę drogi kołowania na terenie Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej.
21 Lis

Wizyta studyjna przedstawicieli Vietnam Airlines

17 listopada br. na Politechnice przebywała delegacja Vietnam Airlines.