Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 53

27 Gru

Przedstawiciele holenderskiego University of Twente z wizytą na PRz

16 grudnia br. na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa przebywali Prof. D.J. Schipper oraz Prof. A. de Boer z University of Twente z Holandii.
22 Gru

[AUDIO] Kooperacja Politechniki Rzeszowskiej z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT

22 grudnia br Politechnika Rzeszowska zawarła umowę o współpracy z PLL LOT S.A. Porozumienie dotyczy szkolenia studentów i pozyskania kadr.

21 Gru

Spotkanie z przedstawicielami Pratt&Whitney na WEiI

21 grudnia br. na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki PRz odbyło się spotkanie prezesa Pratt & Whitney Rzeszów Marka Dareckiego z władzami uczelni i wydziału.
20 Gru

Wydział Mechaniczno-Technologiczny – nowa jednostka uczelni w Stalowej Woli

Rektor Politechniki Rzeszowskiej zadecydował o przekształceniu dotychczasowego Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego w Stalowej Woli w Wydział Mechaniczno-Technologiczny.

19 Gru

Nowe doktoraty w nowych dyscyplinach na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa

Mamy dwóch pierwszych doktorów inżynierii materiałowej oraz inżynierii produkcji.
16 Gru

Prof. Marek Orkisz nagrodzony przez Ministra

Prof. dr hab. inż. Marek Orkisz otrzymał od Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego nagrodę I stopnia za osiągnięcia organizacyjne.

15 Gru

[FOTO] Świąteczne posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej

15 grudnia br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej.
15 Gru

TOP Builder za most kompozytowy. Wśród laureatów naukowiec z Politechniki...

dr hab. inż. Tomasz Siwowski, prof. PRz uhonorowany nagrodą TOP Builder 2017 za most kompozytowy.