Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 54

14 Gru

Spotkanie rektora z przedstawicielami Polskiej Grupy Zbrojeniowej

13 grudnia br. odbyło się spotkanie dotyczące współpracy pomiędzy Politechniką Rzeszowska a Polską Grupą Zbrojeniową.
13 Gru

Wizyta studyjna delegacji Politechniki w Wietnamie

Na zaproszenie Vietnam Airlines, przedstawiciele naszej Uczelni przebywali z kilkudniową wizytą w Hanoi.

13 Gru

Chemiczka z Politechniki Rzeszowskiej otrzymała Nagrodę Ministra

9 grudnia br. w Warszawie wręczono Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wśród nagrodzonych znalazła się dr Joanna Nizioł z Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej.
09 Gru

Te wynalazki pomogą w rehabilitacji ruchowej. PRz na INOVA CROATIA 2016

Wynalazki z Politechniki Rzeszowskiej służące do rehabilitacji ręki oraz rehabilitacji ruchowej doceniono na Międzynarodowych Targach Wynalazczości INOVA CROATIA 2016.

08 Gru

Discus CS. Nowy szybowiec Politechniki Rzeszowskiej

Od listopada br. Ośrodek Szkolenia Lotniczego AOS Politechniki Rzeszowskiej w Bezmiechowej ma nowy szybowiec. To wysokowyczynowa konstrukcja Discus CS (b) V generacji.
07 Gru

Minister nauki i szkolnictwa wyższego docenił naukowca z Politechniki...

Minister nauki i szkolnictwa wyższego przeznaczył blisko 32 mln zł na stypendia naukowe dla wybitnych młodych naukowców. Wśród nich jest dr inż. Agata Skwarczyńska z Politechniki Rzeszowskiej.

06 Gru

Dwóch naukowców z PRz w Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów

Przez najbliższe cztery lata prof. dr hab. inż. Jan Sieniawski oraz prof. dr hab. inż. Andrzej Sobkowiak będą członkami Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów.
05 Gru

Nasi studenci z największą liczbą stypendiów od marszałka województwa

1 grudnia br. wręczono stypendia marszałka województwa podkarpackiego. Otrzymali je najlepsi w regionie studenci, którzy w tym roku podjęli studia na uczelniach podkarpackich.