05 Mar

„Fitnessowy 8 marca" na Politechnice Rzeszowskiej

Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz zaprasza na wyjątkowe zajęcia. Na hali sportowej w budynku Ł tylko dla Pań fitness i zumba.
02 Mar

Sportowy kalendarz studentów Politechniki Rzeszowskiej na miesiąc marzec

Studenci Politechniki Rzeszowskiej w marcu wezmą udział w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego i Akademickich Mistrzostwach Polski.

21 Lut

[VIDEO] Student PRz wygrał w ogólnopolskim turnieju freestyle football

Konrad Dybaś, student logistyki Politechniki Rzeszowskiej, rywalizując z najlepszymi zawodnikami podczas Lubasz Freestyle Night zwyciężył w dwóch kategoriach: be(a)st trick oraz challange.
07 Lut

Kolejne sukcesy naszych skoczków do wody

- Naszym celem na Mistrzostwach Polski było spełnienie minimów punktowych umożliwiających udział w Mistrzostwach Europy i Pucharze Świata - mówi Andrzej Rzeszutek.

05 Lut

Już jutro wielkie sportowe emocje

Wszystkich fanów tenisa stołowego spragnionych wielkich emocji, zachęcamy do kibicowania naszej drużynie FIBRAIN AZS PRz, która 6 lutego br. zmierzy się z ekipą UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą.
19 Gru

II Mikołajkowy Turniej na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym

Bardzo zacięte i emocjonujące mecze półfinałowe wyłoniły finalistów turnieju, w którym spotkały się drużyny „Medyczni i Przyjaciele” oraz „Janusze”.

12 Gru

Wydział Mechaniczno-Technologiczny zaprasza na II mikołajkowy turniej w...

Studenci zawalczą o puchar rektora Politechniki Rzeszowskiej.
13 Lis

Święto Niepodległości na sportowo

Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski był gospodarzem sportowych zmagań środowiska akademickiego podczas Inauguracji Sportowego Roku Akademickiego Województwa Podkarpackiego.