Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 8

Aktualności

28 Maj

Mamy brąz! Brawo drużyno PRz

Reprezentacja Politechniki Rzeszowskiej podczas V Mistrzostw Polski Pracowników Szkół Wyższych w piłce siatkowej wywalczyła III miejsce. Zajęła też I miejsce wśród uczelni technicznych.
25 Maj

Kibicujemy Fibrain AZS Politechnika Rzeszów

- Zapraszam wszystkich sympatyków tenisa stołowego na mecz, który odbędzie się 29 maja na hali Politechniki Rzeszowskiej, a po nim na pyszny poczęstunek - zachęca Tomasz Lewandowski.

24 Maj

Turniej piłki nożnej o puchar prezydenta Stalowej Woli

Wydarzenie zorganizowane przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli odbędzie się 25 maja o godz. 9.00 na stadionie MOSiR-u przy ul. Hutniczej 15.
14 Maj

Srebro i brąz dla studentek Politechniki Rzeszowskiej na Akademickich...

Izabela Dec wywalczyła srebro a Adriana Dejniczuk brąz na Akademickich Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin w Krakowie. Dziewczyny wywalczyły podium w kategorii kumite (walka) kobiet do 60 kg.

08 Maj

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Stalowowolskiego

Wydarzenie sportowe odbędzie się 10 maja na stadionie piłkarskim MOSiR w Stalowej Woli.
24 Kwi

[FOTO] Wielkie emocje podczas Super Finału Unihokeja na Politechnice...

Piękne bramki, niesamowita wrzawa na trybunach i emocje do ostatnich sekund gry – tak w skrócie można opisać Super Finał Ekstraligi Unihokeja, który w sobotę 21 kwietnia br. został rozegrany na PRz.

17 Kwi

Powrót na mistrzowski tron

Tenisiści stołowi Politechniki Rzeszowskiej powrócili na najwyższe podium Akademickich Mistrzostw Polski w rozgrywanym w Warszawie finale (14-15 kwietnia) z udziałem 16 najlepszych uczelni.