08 Maj

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Stalowowolskiego

Wydarzenie sportowe odbędzie się 10 maja na stadionie piłkarskim MOSiR w Stalowej Woli.
24 Kwi

[FOTO] Wielkie emocje podczas Super Finału Unihokeja na Politechnice...

Piękne bramki, niesamowita wrzawa na trybunach i emocje do ostatnich sekund gry – tak w skrócie można opisać Super Finał Ekstraligi Unihokeja, który w sobotę 21 kwietnia br. został rozegrany na PRz.

17 Kwi

Powrót na mistrzowski tron

Tenisiści stołowi Politechniki Rzeszowskiej powrócili na najwyższe podium Akademickich Mistrzostw Polski w rozgrywanym w Warszawie finale (14-15 kwietnia) z udziałem 16 najlepszych uczelni.
05 Kwi

Zapraszamy na Super Finał Unihokeja na Politechnice Rzeszowskiej

Organizatorem wydarzenia sportowego jest Klub Uczelniany AZS Politechniki Rzeszowskiej i Polski Związek Unihokeja.

28 Mar

Student Politechniki Rzeszowskiej dwukrotnie na podium w zawodach karate

Mateusz Kosturek, zawodnik AZS-u PRz zdobył złoty oraz srebrny medal w organizowanym w Rzeszowie Pucharze Polski i Mistrzostwach Polski w karate.
26 Mar

Politechnika Rzeszowska najlepsza w półfinale AMP w tenisie stołowym

Wśród mężczyzn bezkonkurencyjni byli studenci Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej: Mateusz Gołębiowski, Łukasz Nadolski, Piotr Cyrnek i Grzegorz Tomoń.

19 Mar

Eliminacje drużynowe Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym

Klub Uczelniany AZS Politechniki Rzeszowskiej jest organizatorem strefowych eliminacji drużynowych Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn, które odbędą się 24 i 25 marca.
07 Mar

Mistrzostwo Polski w tenisie stołowym dla AZS Politechniki Rzeszowskiej

Tomasz Lewandowski, zawodnik Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Rzeszowskiej zdobył złoty i brązowy medal na 86. Indywidualnych Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym.