Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 9

28 Mar

Student Politechniki Rzeszowskiej dwukrotnie na podium w zawodach karate

Mateusz Kosturek, zawodnik AZS-u PRz zdobył złoty oraz srebrny medal w organizowanym w Rzeszowie Pucharze Polski i Mistrzostwach Polski w karate.
26 Mar

Politechnika Rzeszowska najlepsza w półfinale AMP w tenisie stołowym

Wśród mężczyzn bezkonkurencyjni byli studenci Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej: Mateusz Gołębiowski, Łukasz Nadolski, Piotr Cyrnek i Grzegorz Tomoń.

19 Mar

Eliminacje drużynowe Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym

Klub Uczelniany AZS Politechniki Rzeszowskiej jest organizatorem strefowych eliminacji drużynowych Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn, które odbędą się 24 i 25 marca.
07 Mar

Mistrzostwo Polski w tenisie stołowym dla AZS Politechniki Rzeszowskiej

Tomasz Lewandowski, zawodnik Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Rzeszowskiej zdobył złoty i brązowy medal na 86. Indywidualnych Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym.

05 Mar

„Fitnessowy 8 marca" na Politechnice Rzeszowskiej

Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz zaprasza na wyjątkowe zajęcia. Na hali sportowej w budynku Ł tylko dla Pań fitness i zumba.
02 Mar

Sportowy kalendarz studentów Politechniki Rzeszowskiej na miesiąc marzec

Studenci Politechniki Rzeszowskiej w marcu wezmą udział w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego i Akademickich Mistrzostwach Polski.

21 Lut

[VIDEO] Student PRz wygrał w ogólnopolskim turnieju freestyle football

Konrad Dybaś, student logistyki Politechniki Rzeszowskiej, rywalizując z najlepszymi zawodnikami podczas Lubasz Freestyle Night zwyciężył w dwóch kategoriach: be(a)st trick oraz challange.
07 Lut

Kolejne sukcesy naszych skoczków do wody

- Naszym celem na Mistrzostwach Polski było spełnienie minimów punktowych umożliwiających udział w Mistrzostwach Europy i Pucharze Świata - mówi Andrzej Rzeszutek.