26 Paź

[ROZMOWA] Trenuję 25 godzin w tygodniu

Rozmowa z MALWINĄ SALĄ, studentką II roku inżynierii medycznej WMiFS PRz, która razem z Martyną Wojnar zdobyła 6. miejsce na Mistrzostwach Europy w akrobatyce sportowej.
19 Paź

IV Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego we wspinaczce sportowej

- Chcemy wypromować ten niszowy sport. Dla studentów, którzy wezmą udział w mistrzostwach zapewniamy cały sprzęt, oprócz butów – zachęca Karol Kadyjewski, opiekun sekcji wspinaczkowej PRz.

13 Paź

Niedziela i wtorek z tenisem stołowym

- Zapraszam wszystkich sympatyków tenisa stołowego na mecze, które odbędą się 15 i 17 października na hali Politechniki Rzeszowskiej - zachęca Tomasz Lewandowski trener i zawodnik FIBRAIN AZS PRz.
27 Wrz

[FOTO, VIDEO] Inauguracja sezonu LOTTO Superligi

W dniu 26 września br. rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski wziął udział w uroczystym rozpoczęciu sezonu LOTTO Superligi tenisa stołowego mężczyzn.

25 Wrz

Zaproszenie na inaugurację sezonu LOTTO Superligi

26 września o godz. 18.00 na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się mecz pierwszej kolejki tenisa stołowego mężczyzn.
14 Wrz

Studentka inżynierii medycznej brązową medalistką Pucharu Świata w Lizbonie

Studenci Politechniki Rzeszowskiej Malwina Sala oraz Jakub Tronina należą do kadry narodowej seniorów w akrobatyce sportowej Polskiego Związku Gimnastycznego.

01 Wrz

[VIDEO] Zapraszamy na 9. Fitness w plenerze

Zajęcia na świeżym powietrzu poprowadzi Aneta Przepióra, instruktorka i propagatorka fitnessu w Rzeszowie, pracownik dydaktyczny CFiS Politechniki Rzeszowskiej.
30 Sie

Wicemistrz Świata Challenge w Freestyle Footballu

Od 20 do 26 sierpnia br. odbywał się SuperBall 2017 w Pradze.