Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 10

05 Lut

Już jutro wielkie sportowe emocje

Wszystkich fanów tenisa stołowego spragnionych wielkich emocji, zachęcamy do kibicowania naszej drużynie FIBRAIN AZS PRz, która 6 lutego br. zmierzy się z ekipą UKS WARTA Kostrzyn nad Odrą.
19 Gru

II Mikołajkowy Turniej na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym

Bardzo zacięte i emocjonujące mecze półfinałowe wyłoniły finalistów turnieju, w którym spotkały się drużyny „Medyczni i Przyjaciele” oraz „Janusze”.

12 Gru

Wydział Mechaniczno-Technologiczny zaprasza na II mikołajkowy turniej w...

Studenci zawalczą o puchar rektora Politechniki Rzeszowskiej.
13 Lis

Święto Niepodległości na sportowo

Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski był gospodarzem sportowych zmagań środowiska akademickiego podczas Inauguracji Sportowego Roku Akademickiego Województwa Podkarpackiego.

26 Paź

[ROZMOWA] Trenuję 25 godzin w tygodniu

Rozmowa z MALWINĄ SALĄ, studentką II roku inżynierii medycznej WMiFS PRz, która razem z Martyną Wojnar zdobyła 6. miejsce na Mistrzostwach Europy w akrobatyce sportowej.
19 Paź

IV Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego we wspinaczce sportowej

- Chcemy wypromować ten niszowy sport. Dla studentów, którzy wezmą udział w mistrzostwach zapewniamy cały sprzęt, oprócz butów – zachęca Karol Kadyjewski, opiekun sekcji wspinaczkowej PRz.

13 Paź

Niedziela i wtorek z tenisem stołowym

- Zapraszam wszystkich sympatyków tenisa stołowego na mecze, które odbędą się 15 i 17 października na hali Politechniki Rzeszowskiej - zachęca Tomasz Lewandowski trener i zawodnik FIBRAIN AZS PRz.
27 Wrz

[FOTO, VIDEO] Inauguracja sezonu LOTTO Superligi

W dniu 26 września br. rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski wziął udział w uroczystym rozpoczęciu sezonu LOTTO Superligi tenisa stołowego mężczyzn.