06 Lip

Studentka inżynierii medycznej zdobyła wicemistrzostwo Polski w akrobatyce

Malwina Sala, studentka inżynierii medycznej razem z Martyną Wojnar zostały wicemistrzyniami Polski podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Sportach Gimnastycznych w Gdańsku.
02 Lip

Zakończenie sportowego roku akademickiego na Politechnice Rzeszowskiej

Nasi sportowcy z sukcesami startowali w Akademickich Mistrzostwach Polski, co przełożyło się na wysokie 25. miejsce w klasyfikacji generalnej współzawodnictwa sportowego wśród 150 uczelni w Polsce.

14 Cze

Jaromir Poprawa na podium Pucharu Polski Freestyle Football

Jaromir Poprawa, student mechaniki i budowy maszyn zdobył II miejsce w Pucharze Polski Freestyle Football w Skawinie. Politechnikę Rzeszowską reprezentował również Konrad Dybaś, student logistyki.
12 Cze

Piknik koszykarski z Politechniką Rzeszowską w Millenium Hall

15 czerwca skwer Millenium Hall opanuje Politechnika Rzeszowska. Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz oraz Klub Uczelniany AZS PRz organizuje piknik koszykarski, na który zaprasza rodziny z dziećmi.

28 Maj

II Turniej Piłki Nożnej o Puchar prezydenta miasta Stalowej Woli

Rozgrywki zorganizował Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli oraz Centrum Fizjoterapii i Sportu.
28 Maj

Mamy brąz! Brawo drużyno PRz

Reprezentacja Politechniki Rzeszowskiej podczas V Mistrzostw Polski Pracowników Szkół Wyższych w piłce siatkowej wywalczyła III miejsce. Zajęła też I miejsce wśród uczelni technicznych.

25 Maj

Kibicujemy Fibrain AZS Politechnika Rzeszów

- Zapraszam wszystkich sympatyków tenisa stołowego na mecz, który odbędzie się 29 maja na hali Politechniki Rzeszowskiej, a po nim na pyszny poczęstunek - zachęca Tomasz Lewandowski.
24 Maj

Turniej piłki nożnej o puchar prezydenta Stalowej Woli

Wydarzenie zorganizowane przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli odbędzie się 25 maja o godz. 9.00 na stadionie MOSiR-u przy ul. Hutniczej 15.