11 Maj

Gościmy delegację z Rumunii

Przedstawiciele Uniwersytetu Oradejskiego w Rumunii odwiedzili naszą uczelnię.
19 Kwi

[VIDEO] Studiuj w Niemczech

25 kwietnia br. o godz. 16.00 w sali V-17 rozpocznie się spotkanie promocyjne dla studentów I i II roku WBMiL.

06 Kwi

Nabory do prestiżowych stypendiów Programu Fulbrighta

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta ogłosiła nabory do prestiżowych stypendiów Programu Fulbrighta na studia i prowadzenie badań w amerykańskich ośrodkach badawczych i uczelniach na rok 2018-2019.
28 Mar

Spotkanie przedstawicieli PRz z delegacją pracowników Uniwersytetu Florydy

Władze PRz wzięły udział w dwudniowej wizycie naukowców z USA zorganizowanej przez Urząd Miasta Rzeszowa.

23 Mar

Жешувський політехнічний університет ім. Іґнаци Лукашевича є ВКонтакте.

Вже понад 65 років, поєднуючи традиції з сучасністю, ми будуємо майбутнє.
22 Mar

Współpraca z brazylijską uczelnią

W ramach programu Erasmus+ od 20 do 24 marca br. gościmy kolejnych pracowników naukowych z uczelni partnerskiej Universidade Federal de Ouro Preto w Brazylii.

17 Mar

[FOTO] Erasmus Day

16 marca br. odbyło się zorganizowane przez Dział Współpracy Międzynarodowej spotkanie dla studentów zainteresowanych wyjazdem w ramach programu Erasmus+.
10 Mar

Wręczenie legitymacji PRz studentom z Wietnamu

9 marca br. sześcioro Wietnamczyków otrzymało legitymacje poświadczające status studenta Politechniki Rzeszowskiej.