Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 9

24 Kwi

[VIDEO] Politechnika Rzeszowska na targach edukacyjnych w Łucku na Ukrainie

21 kwietnia promowaliśmy Politechnikę Rzeszowską na I spotkaniu konferencyjno-targowym w Łucku na Ukrainie. Przez cały dzień targów pojawiło się ponad 3000 uczniów z obwodu wołyńskiego i okolic.
23 Kwi

Goście z Brazylii, Gruzji i Ukrainy na Politechnice Rzeszowskiej

Wykładowcy gościli na Politechnice Rzeszowskiej w ramach realizowanych przez Dział Współpracy Międzynarodowej projektów Erasmus Plus z krajami partnerskimi spoza Europy.

09 Kwi

Politechnika Rzeszowska pomoże szkolić mechaników lotniczych w Wilnie

Politechnika Rzeszowska będzie współpracowała z Uniwersytetem Technicznym w Wilnie w prowadzeniu szkolenia teoretycznego i praktycznego do licencji mechanika lotniczego obsługi.
22 Mar

Politechnika Rzeszowska współpracuje z Uniwersytetem Technicznym w Zilinie

Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli podpisał umowę o współpracy z Wydziałem Mechanicznym Uniwersytetu Technicznego w Zilinie.

20 Mar

Spotkanie informacyjne i Erasmus Day na Politechnice Rzeszowskiej

Podczas spotkania informacyjnego Dział Współpracy Międzynarodowej zapoznał studentów ze szczegółami dotyczącymi możliwości studiowania i odbywania praktyk za granicą.
07 Mar

Nabór na studia i praktyki za granicą

W ramach programu ERASMUS+ istnieje możliwość wyjazdu studentów studiów dziennych i zaocznych.

09 Lut

Wizyta przedstawicieli Korea Business Center Warszawa na PRz

Rozmowy z władzami naszej uczelni dotyczyły m.in. przyszłej współpracy z uczelniami z Korei Południowej.
06 Lut

Delegacja z Wielkiej Brytanii na Politechnice Rzeszowskiej

Celem wizyty było nawiązanie współpracy pomiędzy Politechniką Rzeszowską oraz reprezentowanymi uczelniami z Wielkiej Brytanii.