Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 8

18 Sty

Politechnika Rzeszowska współpracuje z uczelniami z Brazylii i Gruzji

Politechnika Rzeszowska rozpoczęła współpracę z Universidade de São Paulo w Brazylii oraz dwoma uczelniami w Gruzji (Georgian Aviation University oraz Business and Technology University).
04 Gru

Studenci Politechniki w Stalowej Woli będą się uczyli języka chińskiego

Politechnika Rzeszowska będzie współtworzyć Centrum Języka i Kultury Chińskiej „LiuGong” w Stalowej Woli. Jednym z celów centrum jest nauka języka chińskiego przez studentów uczelni w tym mieście.

27 Lis

Ambasador Kanady z wizytą w Politechnice Rzeszowskiej

Rozmowy z władzami Politechniki Rzeszowskiej dotyczyły m.in. możliwości współpracy badawczo-rozwojowej między kanadyjskimi i polskimi ośrodkami badań lotniczych.
26 Lis

Delegacja Politechniki Rzeszowskiej z rewizytą w Wielkiej Brytanii

W dniach 21-22 listopada 2018 r. delegacja PRz odwiedziła dwa uniwersytety w Wielkiej Brytanii - Surrey University w Guildford i University Degrees in the Football and Sports Industry (UCFB).

21 Lis

Delegacja z Irackiego Kurdystanu w Politechnice Rzeszowskiej

Spotkanie poświęcone było omówieniu możliwości i perspektyw kształcenia kurdyjskich studentów na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa.
31 Paź

Delegacja z Narodowego Uniwersytetu Lotnictwa w Kijowie

W dniach 22-26 października 2018 r. w Politechnice Rzeszowskiej gościliśmy prof. Valentyne Groza oraz dr Sergii Shamanskyi, którzy są wykładowcami w Narodowym Uniwersytecie Lotnictwa w Kijowie.

29 Paź

Wietnamczycy chcą się uczyć na Politechnice Rzeszowskiej

W dniu 25 października 2018 r. prorektor PRz ds. współpracy międzynarodowej prof. dr hab. Grzegorz Ostasz powitał na uczelni grupę studentów z Wietnamu.
18 Paź

Delegacja z Portugalii odwiedziła Politechnikę Rzeszowską

Celem wizyty była wymiana informacji o warunkach funkcjonowania wychowania fizycznego i sportu akademickiego w strukturach uczelni politechnicznych.

Biuro Prasowe zastrzega sobie prawo skracania i opracowywania artykułów oraz zmiany ich tytułów.