10 Paź

Porozumienie o współpracy z Politechniką Lwowską

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę o współpracy z Politechniką Lwowską. Porozumienie ma na celu wymianę doświadczeń i dalszy rozwój w zakresie wspólnego kształcenia i dyplomowania.
01 Paź

"Welcome Days" - powitanie studentów programu Erasmus+

W Politechnice Rzeszowskiej w semestrze zimowym uczyć się będzie 70 studentów z Hiszpanii, Portugalii, Turcji, Włoch, Francji oraz Cypru.

10 Wrz

[FOTO, VIDEO] Stoisko Politechniki Rzeszowskiej podczas VII Festiwalu...

Jak co roku oferta edukacyjna Politechniki Rzeszowskiej cieszyła się dużym zainteresowaniem.
03 Wrz

Naukowcy z całego świata dyskutują o ochronie odgromowej

W Politechnice Rzeszowskiej rozpoczął się największy na świecie Kongres poświęcony wyładowaniom atmosferycznym. Biorą w nim udział wybitni naukowcy z 41 krajów z całego świata.

23 Sie

[FOTO] „POŁONINY” na festiwalu „KA-dans 2018” w Belgii

Zespół Politechniki Rzeszowskiej na scenach belgijskich miast Torhout, Wijnendale i De Panne zaprezentował m.in. tańce regionu rzeszowskiego i przeworskiego oraz tańce Lachów Sądeckich.
10 Sie

„POŁONINY” na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym „KA-dans” w Belgii

Zespół Politechniki Rzeszowskiej na scenach belgijskich miast Torhout i Wijnendale zaprezentuje piękne polskie tańce, połączone z żywiołową muzyką i barwnymi strojami.

20 Lip

Politechnika Rzeszowska rozpoczęła współpracę z koreańską uczelnią

Celem wizyty było podpisanie umowy o współpracy z Gyeongsang National University. Współpraca między uczelniami dotyczyć będzie m.in. prowadzonych badań naukowych.
18 Lip

Delegacja Politechniki Rzeszowskiej z wizytą w Wietnamie

Przedstawiciele naszej uczelni podczas pobytu w Hanoi przeprowadzili rekrutację kandydatów na studia oraz wzięli udział w spotkaniu w Polskiej Ambasadzie.