22 Lis

II posiedzenie kapituły Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej

30 listopada poznamy listę tegorocznych laureatów Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej.
18 Lis

Rozszerzenie Konsorcjum COP – Tradycja, Obronność

Skład Konsorcjum został powiększony o dwie kluczowe w naszym kraju uczelnie reprezentujące szkolnictwo morskie: Akademię Morską w Gdyni oraz Akademię Morską w Szczecinie.

17 Lis

Województwo podkarpackie uczestnikiem programu Clean Sky Joint Undertaking

Porozumienie w tej sprawie podpisano w czasie Kongresu 590 w Jasionce k. Rzeszowa. Uczestnikiem uroczystości był rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski.
14 Lis

Zapraszamy na targi „Od talentu do innowacji”

W czasie targów zaplanowano otwarcie Laboratorium Virtual Reality G2A.com. To efekt podpisanej 20 stycznia 2017 r. umowy pomiędzy Politechniką Rzeszowską a firmą G2A.com.

24 Paź

I Rzeszowskie Forum Technologia w Medycynie

- Chcemy umożliwić młodym biznesmenom oraz osobom, które planują stworzenie własnej firmy związanej z przemysłem i medycyną, znalezienie własnej drogi rozwoju - zaznacza dr inż. Paweł Turek.
18 Paź

Politechnika Rzeszowska partnerem w Podkarpackim Centrum Innowacji

Podkarpackie Centrum Innowacji ma wspierać podkarpackie uczelnie oraz przedsiębiorców, dając szansę na tworzenie i realizację projektów badawczo-rozwojowych.

10 Paź

Na Politechnice Rzeszowskiej rozpoczął działalność Krajowy Klaster Industry 4.0.

Politechnika Rzeszowska została członkiem Klastra Industry 4.0. Jego powstanie pozwoli rozwijać prace badawcze w zakresie inteligentnych fabryk, ale też wdrażać zintegrowane systemy komputerowe.
25 Wrz

Politechnika Rzeszowska podpisała porozumienie z Państwową Wyższą Szkołą...

22 września br. rektorzy Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski oraz Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu dr Paweł Trefler podpisali umowę o współpracy.