16 Sty

Trwa nabór na studia dualne na Politechnice Rzeszowskiej

Naukowcy Politechniki Rzeszowskiej oraz eksperci Pratt & Whitney Rzeszów dyskutowali ze studentami dlaczego warto studiować inżynierię mechaniczną dla przemysłu lotniczego w ramach studiów dualnych.
10 Sty

„Inżynier od zaraz” pomoże skutecznie szukać pracy

Politechnika Rzeszowska uruchamia nową platformę internetową „Inżynier od zaraz”. Umożliwia ona skuteczną komunikację między poszukującymi pracy i pracodawcami.

10 Gru

II Konferencja Biznes-Nauka-Stalowa Wola

Konferencja była skierowana do lokalnych przedsiębiorców, ludzi nauki oraz instytucji wspomagających finansowanie działalności przedsiębiorstw.
06 Gru

Zaproszenie na II Konferencję Biznes-Nauka-Stalowa Wola

Tematyka konferencji związana jest z problematyką powiązania biznesu z nauką we współczesnej gospodarce.

04 Gru

Konferencja Centrum Zaawansowanych Technologii AERONET - Dolina Lotnicza

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się druga w tym roku Konferencja Rady Partnerów Centrum Zaawansowanych Technologii AERONET - Dolina Lotnicza połączona z zebraniem Rady Partnerów CZT.
28 Lis

Nowoczesny sprzęt spawalniczy od międzynarodowego koncernu

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę o współpracy z międzynarodowym koncernem Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.

23 Paź

II Rzeszowskie Forum Technologia w Medycynie "Od pomysłu do przemysłu"

Konferencja odbędzie się 30 października br. w godzinach 9:00 do 14:30 w Rzeszowie w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego na ul. Pigonia 1
17 Paź

Tydzień wykładów specjalistów z MTU

W Politechnice Rzeszowskiej trwa „HiTech Week” - cykl tygodniowych wykładów prowadzonych przez czołowych specjalistów – przedstawicieli firmy MTU Aero Engines.