04 Sty

Ogólnopolska Konferencja „Podkarpacie dla biznesu” na Politechnice Rzeszowskiej

Politechnika Rzeszowska była gospodarzem ogólnopolskiej konferencji „Podkarpacie dla biznesu”, którą zorganizował rzeszowski Oddział ZUS i Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie.
03 Sty

Płatne staże w firmie Bury z Mielca dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

Oficjalną umowę w tej sprawie podpisali 3 stycznia rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski oraz wiceprezes zarządu Bury Sp. z.o.o. Bernadetta Dzik.

21 Gru

Politechnika Rzeszowska będzie zarządzać Międzyuczelnianym Laboratorium w...

Umowę w tej sprawie podpisali rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski oraz prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.
21 Gru

Politechnika Rzeszowska rozpoczyna współpracę z Polską Spółką Gazownictwa

Wizyta dotyczyła zapoznania się z działalnością Politechniki Rzeszowskiej oraz nawiązania ścisłej współpracy w zakresie badawczo-rozwojowym, jak również w zakresie organizacji wspólnych przedsięwzięć.

18 Gru

Nowe laboratorium Politechniki Rzeszowskiej dzięki współpracy z biznesem

Na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki utworzone zostanie laboratorium w zakresie sensoryki, sieci przemysłowych oraz identyfikacji przemysłowej.
29 Lis

Zaproszenie na seminarium „Symulacja w nauce i przemyśle"

Seminarium dotyczyć będzie zagadnień związanych z wykorzystaniem nowoczesnych technik CAE w projektowaniu różnorakich urządzeń i konstrukcji.

28 Lis

Wizyta przedstawicieli PRz na Targach FORMNEXT 2017

Bezprecedensowym wydarzeniem podczas targów, zwłaszcza dla polskiego przemysłu była światowa premiera pierwszej polskiej przemysłowej drukarki 3D do spiekania proszków polimerowych firmy SONDASYS.
22 Lis

II posiedzenie kapituły Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej

30 listopada poznamy listę tegorocznych laureatów Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej.