Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 196

16 Cze

[FOTO] Uroczyste otwarcie Centrum Studenckiego

Centrum Studenckie jest jedynym miejscem na PRz, w którym kandydaci na studia pierwszego i drugiego stopnia mogą składać dokumenty, uzyskać pomoc merytoryczną i techniczną w procesie rejestracji.
16 Cze

Parada Robotów Droniada 2017

Team Euroavionic rozpoczął przygotowania do zawodów na początku marca. Kwalifikacje do Droniady rzeszowscy studenci zakończyli na pierwszym miejscu.

14 Cze

Politechnika Rzeszowska będzie współtworzyć Centrum Badań i Rozwoju w Rzeszowie

Pomysłodawcą jednostki naukowo-badawczej jest Polska Spółka Gazownictwa.
14 Cze

Rusza casting. Zostań Twarzą Politechniki Rzeszowskiej!

Zapraszamy studentów i absolwentów Politechniki Rzeszowskiej do udziału w castingu do profesjonalnej sesji zdjęciowej, która odbędzie się na przełomie czerwca i lipca br.

13 Cze

Porozumienie o współpracy Politechniki Rzeszowskiej i PWSZ w Krośnie

Umowę podpisali rektor PRz prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski oraz rektor PWSZ prof. dr hab. Grzegorz Przebinda.
13 Cze

Klasa politechniczna w ZST w Tarnowie

Opiekę merytoryczną będzie sprawował Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury.

12 Cze

[FOTO] Gala Diamentów Politechniki. Co to był za wieczór…!

Uczestnicy mogli poczuć się niczym na rozdaniu Oscarów.
12 Cze

[VIDEO] Możesz pomóc! Weź udział w zbiórce krwi

Wampiriada w Rzeszowie odbywa się już po raz czwarty.