Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 192

11 Lip

[FOTO] Relacja z Turnieju Piłki Nożnej Plażowej KU AZS Politechniki Rzeszowskiej

„Atmosfera, zabawa, sport”. W takim duchu na uczelni zakończył się kolejny sportowy rok akademicki.
10 Lip

[VIDEO] Podróż w czasie... Kształtowanie się Politechniki Rzeszowskiej

Zapraszamy do obejrzenia dwóch części filmu TVP Rzeszów „Było tak...: Akademicki Rzeszów 1960-70" z 2012 roku.

10 Lip

Agata Skwarczyńska laureatką konkursu „Innovators Under 35 Poland”

Tematyka badań naukowych prowadzonych przez dr inż. Agatę Skwarczyńską dotyczy kompozytowych biomateriałów do zastosowań w inżynierii tkankowej.
06 Lip

EUROAVIA – „Najlepsi z najlepszych! 2.0”

Spośród 103 zgłoszeń minister nauki i szkolnictwa wyższego zatwierdził 63 oferty, które otrzymają dofinansowanie. Znalazł się wśród nich projekt rzeszowskich studentów lotnictwa.

05 Lip

Ruszyła akcja „Pokój dla żaka”

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej po raz kolejny organizuje akcję „Pokój dla żaka” i oferuje bezpłatną pomoc w znalezieniu mieszkań dla studentów.
04 Lip

Pracownik Politechniki Rzeszowskiej w programie doradczym

Obszar rozwoju, w którym dr inż. Agata Skwarczyńska będzie rozwijać swoje zainteresowania, to „kariera naukowa i akademicka”.

03 Lip

Mechatroniczne urządzenie do rehabilitacji ręki wyróżnione

Wynalazek studenta mechatroniki został zaprezentowany podczas 10. Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2017 w Katowicach.
03 Lip

Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej Plażowej

7 lipca br. o godz. 16.00 Klub Uczelniany AZS PRz organizuje turniej.