Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 195

22 Cze

Najskuteczniejszy autonomiczny system SAR w Polsce

Młody zespół dotarł najbliżej celu, odnalazł ofiary huraganu na podstawie sygnałów z bikonów i choć nie stanął na podium, uzyskał najbardziej wiarygodne wyniki.
22 Cze

Weź udział w konkursie Ministerstwa Obrony Narodowej

Do 7 lipca br. można składać wnioski na najlepszą pracę naukową i wdrożenie z obszaru obronności.

21 Cze

[VIDEO] Być jak Ignacy

Politechnika Rzeszowska wspiera działania na rzecz rozwoju wiedzy o Ignacym Łukasiewiczu.
20 Cze

[FOTO] Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej wręczone

Uroczystość ta na stałe zagościła w kalendarzu wydarzeń akademickich.

20 Cze

Studenci, ogłoszono konkurs „Młodzi Innowacyjni dla PGNiG”

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA rozpoczęło III edycję konkursu na projekt badawczo-rozwojowy dla Grupy Kapitałowej PGNiG.

Studenci mechatroniki WBMiL najlepsi w konkursie RobotStudio Challenge

Zwycięskie symulacje przedstawiały proces montażu dronów oraz montaż miksera kuchennego.

19 Cze

Studentka inżynierii medycznej mistrzynią Polski w akrobatyce sportowej

Malwina Sala w parze z Martyną Wojnar zdobyła złoty medal w kategorii dwójek kobiet na Mistrzostwach Polski Seniorów w Sportach Gimnastycznych.
19 Cze

Zapraszamy na wyjątkowy wykład „Piękny świat w moich dłoniach”

21 czerwca br. w auli V-2 od godz. 10:30 do 14:00 potrwa szczególny wykład na temat życia i sposobów komunikacji osób głuchoniewidomych.