Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 193

01 Lip

Podpisano porozumienie w sprawie konsorcjum COP – Tradycja, Obronność

Inicjatorem utworzenia i koordynatorem konsorcjum jest Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza.
30 Cze

Liderem Innowacji 2017 w kategorii „młody wynalazca" został pracownik WBMiL

Na 10. Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji INTARG 2017 naszą uczelnię reprezentowały trzy rozwiązania, które nagrodzono.

30 Cze

Podpisanie umowy z firmą Enigma SOI

Nawiązanie współpracy miało miejsce 30 czerwca br. na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym w Stalowej Woli, gdzie odbyła się konferencja „Biznes – Nauka – Stalowa Wola”.
29 Cze

Wystawa prac studentów architektury

9 marca br. studenci uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Koszyc.

29 Cze

Politechnika Rzeszowska wyróżniona Orłami WPROST

Orłami WPROST są nagradzane firmy, samorządy i wybitne osobowości, które przyczyniły się do rozwoju gospodarki, regionu i kraju.
28 Cze

Konferencja Centrum Zaawansowanych Technologii „AERONET – Dolina Lotnicza”

W konferencji wzięło udział 140 uczestników, w tym przedstawiciele 19 firm oraz 12 instytucji naukowych CZT „AERONET – Dolina Lotnicza”.

28 Cze

Politechnika Rzeszowska nawiązała współpracę z 3. Podkarpacką Brygadą Obrony...

Umowa dotyczy wspólnego działania na rzecz obronności terytorialnej oraz potrzeby kultywowania tradycji Wojska Polskiego.

Życzenia powodzenia podczas sesji

Kilka słów od rektora dla wszystkich zdających egzaminy na PRz.