Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 36

09 Wrz

Rzeszowska konferencja „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa...

Uczestnikami konferencji będą politycy i urzędnicy państwowi instytucji Paktu Północnoatlantyckiego, Unii Europejskiej, międzynarodowych organizacji branżowych.
09 Wrz

PRz Racing Team na 3. stopniu podium Formula Student Alpe Adria w Chorwacji

PRz Racing Team zajął 3. miejsce w konkurencji Business Plan Presentation i uzyskał nagrodę specjalną za najlepiej przygotowany Real Case Scenario.

05 Wrz

Współpraca architektów Politechniki Rzeszowskiej i Uniwersytetu Rzeszowskiego

Współpraca dotyczy opracowania interdyscyplinarnego projektu rewitalizacji urbanistycznej Rzeszowa w ramach zajęć dydaktycznych.
05 Wrz

Ruszyła rekrutacja uzupełniająca na studia

Wybierz studia na Politechnice Rzeszowskiej i zamień pasję w wymarzoną pracę.

02 Wrz

Wojewódzka inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Podczas wojewódzkiej inauguracji roku szkolnego 2022/2023 Politechnikę Rzeszowską reprezentował rektor prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik.
29 Sie

Święto Lotnictwa Polskiego

28 sierpnia corocznie obchodzone jest Święto Lotnictwa Polskiego cywilnego, wojskowego oraz przemysłu lotniczego.

29 Sie

Zmarł Prezydent Tadeusz Ferenc

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Prezydenta Tadeusza Ferenca, Doktora Honoris Causa Politechniki Rzeszowskiej.
04 Sie

PRz Racing Team na zawodach Formuły Student Czech Republic

Podczas pierwszych w tym sezonie zawodów Formuła Student zespół PRz Racing Team zaprezentował swoją najnowszą konstrukcję PMT-04.