Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 32

24 Paź

Miejski hackathon PRINT HACK – zaproszenie

Miasto Rzeszów we współpracy z Katedrą Konstrukcji Maszyn Politechniki Rzeszowskiej zaprasza do udziału w miejskim hackathonie pn. PRINT HACK.
19 Paź

Noc pełna naukowych wrażeń

NOC ODKRYWCÓW – VI Nocne Spotkania z Nauką popularyzujące naukę i technikę oraz interaktywny model przekazywania wiedzy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

18 Paź

Ruszył nabór wniosków o stypendium marszałka województwa podkarpackiego

Nabór wniosków o przyznanie stypendium marszałka województwa podkarpackiego dla studentów pierwszego roku na rok akademicki 2022/2023 trwa do 28 października 2022 r.
18 Paź

Politechnika Rzeszowska w prestiżowym THE World University Rankings 2023

32 polskie uczelnie wyższe zakwalifikowano do najnowszej edycji światowego rankingu The World University Rankings 2023.

17 Paź

Wizyta Ambasadora Rwandy na Politechnice Rzeszowskiej

Rozmowy koncentrowały się wokół planowanej współpracy w zakresie kształcenia studentów z Rwandy na kierunkach inżynierskich oraz ekonomicznych.
14 Paź

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dr. hab. inż. Piotra Koszelnika.

14 Paź

„NOC ODKRYWCÓW – VI Nocne Spotkania z Nauką”

Politechnika Rzeszowska i firma Polimedia zapraszają na „NOC ODKRYWCÓW – VI Nocne Spotkania z Nauką”. Wydarzenie odbędzie się na naszej uczelni 14 października w godz. 17:00–22:00.
13 Paź

Zaproszenie na bezpłatny kurs języka japońskiego

Centrum Języków Obcych zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatny kurs języka japońskiego.