Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 34

03 Paź

Ruszyła rejestracja na III edycję ASSETs+ European Defence Challenge....

To doskonała okazja dla studentów do rozwoju swojej kariery i otwarcia nowych horyzontów. Termin składania wniosków: 14 listopada 2022 r.
30 Wrz

Dołącz do nas i poznaj szczegóły III edycji ASSETs+ European Defence Challenge!

Inauguracja wydarzenia odbędzie się 3 października w godz. 11.00–12.15 i będzie transmitowana na żywo w serwisie YouTube.

29 Wrz

Międzynarodowa XXV Konferencja Mechaniki Płynów (FMC2022)

Ponad 130 uczestników z Polski i zagranicy reprezentujących 30 ośrodków naukowych z całego świata wzięło udział w trzydniowych obradach prowadzonych w języku angielskim.
28 Wrz

Profesor Marek Orkisz uhonorowany Medalem SEMPER PARATUS

Odznaczenie zostało przyznane za szczególne zasługi dla Światowego Stowarzyszenia Lotników Polskich i Lotnictwa Polskiego.

27 Wrz

Naukowcy z Politechniki opracują model komunikacyjny dla Rzeszowa

Władze miasta na podstawie przygotowanej analizy zamierzają się starać o współfinansowanie budowy pierwszej linii tramwajowej w Rzeszowie.
26 Wrz

Rzeszowska edycja międzynarodowego hackathonu – zaproszenie

NASA Space Apps Challenge rozpocznie się już 1 października. Na zwycięzców czekają cenne nagrody finansowe i rzeczowe o wartości ponad 30 tys. zł.

22 Wrz

Rzeszowski Salon Maturzystów 2022 – zaproszenie

Salon adresowany jest do uczniów szkół średnich, którzy w maju 2023 r. będą zdawać egzamin maturalny. Gospodarzem wydarzenia jest Politechnika Rzeszowska.
22 Wrz

Prof. Jarosław Sęp prezesem Polskiego Towarzystwa Tribologicznego

Do Zarządu Stowarzyszenia wybrano także dwóch innych pracowników Politechniki Rzeszowskiej: dr hab. inż. Lidię Gałdę, prof. PRz i dr. hab. inż. Andrzeja Dzierwę, prof. PRz.