Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 54

13 Gru

Prof. PRz Mariusz Ruszel członkiem ISEG SPS NATO

W skład ISEG wchodzą naukowcy i eksperci nominowani przez państwa członkowskie NATO, wybierani na podstawie ich wiedzy specjalistycznej w kluczowych i priorytetowych obszarach dla programu SPS NATO.
10 Gru

Studenci PRz docenieni przez marszałka

Studenci Politechniki Rzeszowskiej stanowili ponad połowę tegorocznych stypendystów, bo aż 27 osób.

09 Gru

Andrzejki Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca „Połoniny”

Coroczne wydarzenie jest okazją do spotkań kilku pokoleń tancerzy, wspomnień, podsumowań oraz „pasowań” nowych członków zespołu.
08 Gru

Otwarcie wystawy prac malarsko-rysunkowych studentów architektury

Organizatorem wystawy prac z pleneru studenckiego był Zakład Projektowania Architektonicznego i Grafiki Inżynierskiej WBIŚiA.

08 Gru

Demonstracje z fizyki w ramach zajęć wykładowych dla studentów Politechniki...

Zajęcia mają na celu uatrakcyjnienie wykładów i przekonanie studentów, że prawa fizyki naprawdę rządzą otaczającym nas światem.
07 Gru

Posiedzenie Podkarpackiej Rady Innowacyjności

Podkarpacka Rada Innowacyjności to organ opiniodawczo-doradczy Zarządu Województwa Podkarpackiego w zakresie polityki wsparcia innowacji i rozwoju przedsiębiorczości.

06 Gru

Sklep Internetowy Politechniki Rzeszowskiej

W Sklepie Internetowym można zakupić produkty sygnowane marką Politechniki Rzeszowskiej oraz publikacje Oficyny Wydawniczej naszej uczelni.
06 Gru

XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student–Wynalazca

Ruszył nabór zgłoszeń do XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student–Wynalazca.