Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 57

04 Lis

KRASP obradowała nt. ewaluacji jakości działalności naukowej

Podczas Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich dokonano wyboru członków Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
03 Lis

Prof. Tomasz Siwowski otrzymał Betonowego Oskara

Nagrody Konferencji Dni Betonu to wyróżnienia dla osób i instytucji o znaczącym dorobku w zakresie technologii betonu w obszarze nauki oraz rzeczywistych realizacji obiektów budowlanych.

02 Lis

Rok 2022 Rokiem Ignacego Łukasiewicza

29 października br. Sejm Rzeczpospolitej Polskiej podjął uchwałę w sprawie ustanowienia roku 2022 Rokiem Ignacego Łukasiewicza.
29 Paź

Wizyta koordynatora Alliance Française na Politechnice Rzeszowskiej

Spotkanie dotyczyło m.in. propozycji reaktywacji ośrodka Alliance Française przy Politechnice Rzeszowskiej.

28 Paź

Nagrody rektora dla nauczycieli akademickich

Nagrody zostały przyznane za uzyskanie tytułu lub stopnia naukowego, patenty oraz wdrożenia patentów, publikacje z listy Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz monografie.
25 Paź

Porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Elektronicznych w Rzeszowie

Nasza uczelnia obejmie patronatem honorowym kierunki kształcenia: technik automatyk, technik elektronik, technik informatyk.

25 Paź

Konferencja „Programy NAWA – kompas na drodze do umiędzynarodowienia” –...

Tematem przewodnim konferencji będą rozwiązania i dobre praktyki polskich instytucji szkolnictwa wyższego i nauki w podejmowaniu i rozwijaniu współpracy międzynarodowej.
21 Paź

Porozumienie w sprawie płatnych praktyk z Agencją Rynku Energii

Politechnika Rzeszowska podpisała porozumienie o współpracy z Agencją Rynku Energii w sprawie płatnych praktyk dla studentów.