Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 55

03 Gru

Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

3 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami.
02 Gru

Wykład dla uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie

Tematyka wykładu dotyczyła budowy i zasady działania woltomierza z przetwornikiem analogowo-cyfrowym wykorzystującym metodę dwukrotnego całkowania.

01 Gru

Master of Business Administration (MBA) na Wydziale Zarządzania

Studia dostarczają nowoczesnej wiedzy zarządczej oraz umiejętności praktycznych, niezbędnych do przewodzenia organizacjom przyszłości.
29 Lis

Porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Naftowo-Gazowniczych w Krośnie

Nasza uczelnia obejmie patronatem honorowym kierunki kształcenia: technik geolog, bezpieczeństwo wewnętrzne i technik logistyk.

29 Lis

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę z firmą BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o.

Umowa dotyczy współpracy naukowo-dydaktycznej oraz w zakresie przygotowania lub aktualizacji programów kształcenia na kierunku elektromobilność.
26 Lis

ROBO~motion wraca do Rzeszowa!

Organizatorzy przygotowali areny do zmagań na torach dla LineFollowerów oraz walk Sumo.

25 Lis

Jubileusz 75-lecia urodzin Profesora Henryka Galiny

Prof. Henryk Galina jest autorytetem w środowisku chemików „polimerowców”, specjalistą w zakresie szeroko pojętej inżynierii materiałowej i fizykochemii polimerów.
23 Lis

Prof. Marek Orkisz bohaterem pierwszego spotkania z cyklu „Twarze lotnictwa”

Pierwsze spotkanie było poświęcone prof. Markowi Orkiszowi, specjaliście z zakresu eksploatacji samolotów i silników lotniczych, lotnictwa, silników lotniczych i transportu lotniczego.